2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نترس  جای خوب بری  خوب بی حس کنه ، درد نداره دیگه  من مامانمو بردم ، دندونش ...

ما خانوادگی به بی حسی بی اثریم ...من اصلا میرم دندون پزشکی بیحسی بدردم نمیخوره..تقریبا سه ساعت بعد یکم بی حس میشم وقتی که دیگه میام خونه

درخواست دوستی ندین   
2740
و منی ک حسرت شلوار لول و ساپورت مونده رو دلم... باور کن لباسی برام خوب باشه گیرم نمیاد

یکی تو سایت گفت ی مدت صبحا سیب زمینی آب پز بخورید چاق میکنه 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
من نمی‌خوام عقلو بکشم ..بخدا میترسم ...

ترس ندارهههه من همین تابستون دو تارو کشیدم عفونت کرده بودن

جفتشون زیر یه ربع تموم شد 

فقط تا یه هفته هر چی غذای خوشمزه تعطیله عزای عمومی اعلام کرده بودم تو خونه نمیزاشتم کسی جیزی بخوره😑💔

یه کم انگار شکم داری فقط،در کل خوبه

نه شکم اصلا ندارم لباسمه 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2706