2733
2734

الان که باردار شدم شکمم اومد جلو ولی اصلا شکم نداشتم پهلوهم اصلا ندارم دور کمرم با باسن رونم نمیخوره اصلا...دوسایزم یه لباس خوب گیرت نمیاد یا باید بدی خیاطی بالاشو تنگ کنی

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به سعادتت    من مثل ماکارانی ام

نگو اینجوری به خودت 😐

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟

اسی یه چیزی بگم 

منم مثل خودت رون تپل دوست داشتم پاهام لاغره باسنم  بزرگ عاشق رون توپل بودم ، تا اینکه باردار شدم همچنان رون تپل میخواستم تا زد و تو ماهای اخر پای چپم ورم کرد درحدی که دکتر ختم بارداری داد گفتن ممکن ورم پات برسه به قلبت ایسته قلبی کنی 8روز بستری بودم دکترا تصمیم گرفته بودن پای چپم که دیگه ورمش تا نزدیک کمرم بودو قطع کنن تا زنده بمونم معجزه خدا پاهای قشنگمو نجات داد الان عاشقشونم قدر سلامتیتو بدون 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2728
2740
چنده قد و وزنت منم دقیقا همین حسو دارم 

قد 164

وزن 64

شکرگزار باش به خاطر داشتن چیزایی که شاید دست کم بگیری مثل تن سالمت، خانوادت، سقف رو سرت وخیلی چیزای دیگه... بیاید به همدیگه انرژی مثبت بدیم و حال همو خوب کنیم (درسته این دنیا داره روز به روز ترسناک تر میشه ولی چاره ای نیست باید زندگی کرد دیگه 🌱🙂) واینکه لطفا برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی؟(بفرس دیگه خسیس بازی درنیار😐😂) درضمن بنده یک عدد کیدرامر و کیپاپر هستم 🤭        
هنوز حسرت ی مانتو کوتاه نمونده به دلت...خشتک شلوارات پاره نشده...من بالاتنه لاغر پایین تنه ام خیلی ب ...

عرق سوزو نگفتی

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
ما خانوادگی به بی حسی بی اثریم ...من اصلا میرم دندون پزشکی بیحسی بدردم نمیخوره..تقریبا سه ساعت بعد ی ...

چه بد 🥲

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜