2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا  لاغرم ولی پاهام چاقن  نه خیلی چاق ها ولی اون شلواری که به دلم بچسبه نیست ...

دقیقا دوس ندارم وقتی شلوار میپوشم تو چش نباشه تپلی پاهام خصوصا جین

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2731
به منم بدین یه ذره ☹️😂 دلم میخواد اندامم اینجوری شه 🚶‍♀️

واه واه من اینجوریم شلوار سرمه و مشکی نمیمپوشم همش بگ میپوشم لاغری پاهام به چشم نیاد شوهرم میگه خیلی لاغری

من نمی‌خوام عقلو بکشم ..بخدا میترسم ...

نترس 

جای خوب بری 

خوب بی حس کنه ، درد نداره دیگه 

من مامانمو بردم ، دندونش عفونت کرده بود گفتن باید بکشه ، عفونت خالی کرد و بی حسی خوب زد بعدم کشید 

خیلی راحت

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
 واه واه من اینجوریم شلوار سرمه و مشکی نمیمپوشم همش بگ میپوشم لاغری پاهام به چشم نیاد شوهرم میگ ...

نه خدایی تحت تاثیر حرفای شوهرت قرار نگیر 😐

این اندام خداس خداااا😍

خدایا رگ گردن رو بیخیال ، بغلم کن 🥺
😁😆اره بخدا حالا فکر بکن پاهات پرانتری هم باشع اخه پام پرانتزیه 

همیشه خدا شلوار لی هم که میگیرم باید بدم تنگش کنن وگرنه برام راستا میشه

اینقد خوشم میاد پاهای بقیه تپلی خوش فرمه

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
خخخخ اره والا اخه بره من اول کلا خوشفرم بزرگ بود بعدش بچه شیردادم بدفرم شد بعد ک از شیرگرفتم لاغر لا ...

یاد یه داستان قدیمی طنز دراین مورد افتادم خواستم اینجا بنویسم ... گفتم جاش نیس.  آقایون داخل سایتن

درخواست دوستی ندین   
نه تپل نیس ولی من خیلی وزن میخوام تا بشم این 🚶‍♀️

ناراحت نباش به قد بلندا هر هیکلی میاد لاغر باشن بهشون میگن باربی چاق بشنم شکمشون پنهون میمونه اونوقت ما فنچا دو سه کیلو چاق شیم دیگه واویلاااا  ☹️😂💔