2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌شماهایی گه گلایه دارید پاتون خیلی توپره یا توپر عادی  والا پایه لاغر خیلی بده مثلا ساپورت ...

حالا میگیمن ارثی ران و باس ن بزرگ میشه با اینه 162قدمه و وزنم بین62تا65 حس بد دارم از خدا میخوام حداقل10کیلو از وزنم کم شه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2731
جان من برو  نگرانتم ،😂😐😐 هر وقت یادم میفته چقدر درد دندون تحمل کردم به خودم بد بیراه ...

میدونی چرا نمیرم ؟

دوتا دکتر رفتم گفتن تا دندون عقل رو‌نکشی دست به این دندون نمی‌زنیم ،

رفتم برا کشیدن دندون عقل ...اون گفت تا اینو عصب کشی نکنی عقلتونمیکشم  الان میخوام برم یه جای دیگه برا عصب کشی..میدونم الان میگه برو عقلو بکش ..خسته شدم والا ..

درخواست دوستی ندین   
عزیزم‌شماهایی گه گلایه دارید پاتون خیلی توپره یا توپر عادی  والا پایه لاغر خیلی بده مثلا ساپورت ...

وای ساپورت مشکی و نگوووو

من افتظاه میشم اصلا دیگه نمیپوشم😅🤣🤣

روحه من چند وقتیهمرده..💔 
2738
عزیزم میشع ی عکس فیک بفرستی بگی چجوریه حیلی گنجکاوم بدونم اونایی گه ادئت میشن تا چ حد تپله پاهاسون&n ...

من دقیقا مث اون سمت چپیم 🙁

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
نمیدونی چرا نمیرم ؟ دوتا دکتر رفتم گفتن تا دندون عقل رو‌نکشی دست به این دندون نمی‌زنیم ، رفتم برا ...

اوفف

همش دست دست میکنن 😐

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
بکن بنداز جلو گربه    

خخخخ اره والا اخه بره من اول کلا خوشفرم بزرگ بود بعدش بچه شیردادم بدفرم شد بعد ک از شیرگرفتم لاغر لاغر شد و کوچیک بچه دوممو شیر بدم از شیر بگیرم کوچیک بشه صددر صد میبرم لیفت میکنم میندازم جلو سگ بخوره🤣🤣🤣

2706