2737
2734
عنوان

دوری از خانواده به خاطر شݝل شوهر

460 بازدید | 28 پست

شوهرم از عید گفتم سر کار دور نرو گوش نکرد دوسه ماهه رفته بندر سر کار و الانم  شوهرم خونه اجاره کرده اونجا تا ماهم بریم الان تو راه هستیم ولی دارم میترکم از بس گریه کردم کشش ندارم  کمکم کنید لطفا تو دوراهه گیر کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تغییر، درد داره. ولی تحملش کن. بالاخره زندگی سختی هم داره. خداراشکر کن که سرکار میره

تلاشتو بکن. اگر نشد، مصلحتی توش هست....🌷🌷🌷🌷بخند و شاد باش و بدون هرکسی سر راهت قرار میگیره، کمک میکنه به رشد کردنت. یا حالتو خوب میکنه و ویژگی مثبتشو یاد میگیری...یا حالتو میگیره و یادمیگیری اون طوری نباشی...🌷🌷🌷🌷
2740

بنظرم اشتباه محضه،منکه حماقت کردم شرایطش از اول همین بود ولی بازم قبول کردم و الان پشیمونم از این دوری،حالا شما شاید واقعا کار با حقوق خوب نبوده که اومده بندر 

ولی بندرعباس هزینه هاش واقعا سرسام آوره

خانوادم جای دیگه من اینجا نمیدونم واقعا

دل تو بزار روی دل من که از ۱۳ سالگی دارم  تویه شهر غریب زندگی میکنم  اونم باشوهر همه چی کش  عوضی کراکی  شیشه ایی هروئینی

خواهر زندگی چیه  دارم تحمل میکنم

از زمین زمان طلبکارم  از خدا طلب کارم   از بابام طلبکارم البته پدر که چه عرض کنم یه لاشیه هوس باز  از مامانم طلبکارم

از خانواده شوهرم طلب کارم  البته توی  دلم همه رو میکشم😪😭😭😭

مواظب باشید تو زندگیتون انتخاب اشتباه نکنید که یه عمر پشیمونی بکشیدم
2706