2733
2734
عنوان

از رفتن به خونه خانواده همسرم متنفرم متنفر

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 161 پست

خانواده شوهر منم همش تو جمعشون ترکی و لری حرف میزنن واسه من که فارسی حرف میزنن خیلی واضح جاهایی که قراره من نفهمم ترکی میگن فامیلاشون کلا اینجورین میان خونم هم مهمونی خیلی راحت ی هو تغییر زبان میدن بنظرم خیلی زشته و توهین هس حرف خصوصی داری بعدا بزنین خب 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم قشنگ این روزا رو گذروندم

چیکار باید بکنم که حداقل دلم.بخواد برم‌شهرشون 

بخدا کابوسم‌شده

دنیا جای قشنگی میشد اگر انسانیت تنها تفاوت آدم ها بود نه رنگ پوست و نژاد و دین و ثروت
چیکار کنم خسته شدم  همشون زبون‌فارسی بلدن  حتی معلمن باید فارسی حرف بزنن تو مدرسه

خب بلدباشن ولی بایدتوخونشون با زبان خودشوحرف بزنن دیگه

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
یه مجله ای کتابی چیزی بگیر دستت تو جمع شون بخون یا خودت سرگرم میشی یا اونا به خودشون میان ازت میپرسن ...

فکر می کنی براشون مهمه!؟   اگه مهم بود که عروس هم تو جمع صحبت هاشون باشه که فارسی صحبت می کردند !

یا ارحم الراحمین

توی اداره و مدرسه و دانشگاه و اجتماع همه مجبورن به زبان رسمی کشور صحبتت کنن دیگه بذار تو خونه هامون هویت واقعیمون داشته باشیم زبان مادری هر کس زبان قوم و نژادشه و بس

شما یه نفری اونا چندین نفر میتونی زبانشون یاد بگیر وگرنه توقعت بیجاست 

چرایادنمیگیرین؟

اندازه ای که روی اونا کم بشه یاد گرفتم،ولی رفتارشون واقعا زشت هست،چطور موقع خواستگاری و ایام اشنایی میتونستن فارسی حرف بزنن،تو مجالس هم فارسی حرف میزدن همین که خطبه عقد خونده شد به اذن خدا ،یهو زبانشون برگشت به تنظیمات کارخانه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706