2733
2734
عنوان

از رفتن به خونه خانواده همسرم متنفرم متنفر

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 161 پست
عزیز خوش قلب نمیشه که همه رو با ی چوب زد  شما عزیزی و مهمان نواز  خجالت نباید برای شما ب ...

دور شما بگردم عزیزم

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
یعنی چی؟

عشوه خواهرت برا همسرت😑😑

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرم مثل کوه پشتم  بهشون‌ گفته  پیگن مشکل ما نیست یاد بگیره زبونمون‌رو  ولی سخته ...

همسر منم هزارتا عیب داره.ولی همیشه دربرابر اینا پشتمه.اگه لکن بدون خیلی تو زندگیت دخالت میکنن خیلی اذیت میشی.اگه سوهرت مثل کوه پشتت نباشه زندکیتو با دخالتاشون نابود میکنن

استارتر تو پشیمون نیستی از ازدواجت؟من عین سگ پشیمونم عروس کورد ها شدم،کرمانشاهن،یعنی اسم کرمانشا میا ...

آدم با آدم فرق میکنه شوهر منو و خونواده ش هم کرمانشاهن ما خودمون از شهرهای اطرافیم ولی  خونوادگی آرومن 

کرد کرمانشاه باشن زود یاد میگیری چون راحته.منم اول این مشکلو داشتم الان هم کردی کرمانشاهی هم لکی کام ...

نه مریوان 

دنیا جای قشنگی میشد اگر انسانیت تنها تفاوت آدم ها بود نه رنگ پوست و نژاد و دین و ثروت
همسر منم هزارتا عیب داره.ولی همیشه دربرابر اینا پشتمه.اگه لکن بدون خیلی تو زندگیت دخالت میکنن خیلی ا ...

رو چه حسابی میگین لکا اینجوری ان؟چون منم دیدم خیلی اهل دخالتن ،خصوصا تو زندگی پسر ،اصلا بردس براشون فقققط توقع،یعنی این دخالتا طبیعیه تو قومشون!!!؟!

ولی واقعا دوستانی که اینجان و میخونن این کامنتو،اگر میتونین و در توانتون هست و مشکلی تو بیان کلمات فارسی ندارین ،فارسی حرف بزنین ۲روز درهفته یا ماه انقدر غیرقابل تحمل نیست که آدم مهمون نوازی نکنه

وای چه کردیییییی قشنگ حال کردم😂😂

زنده باشی

من فقط عددها اون هم یک تا ده ،و قواعد ساختن بقیه اعداد که مثلا یازده بشه یک و ده رو بلد بودم،ولی اینا از همون موقع فکر کردن من زبانشون رو یاد گرفتم همون روز هم خجالت و عذاب وجدان از حرفایی که زدن و من نفهمیدم،تو صورت همه شون بود

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...