2752
2734
عنوان

از رفتن به خونه خانواده همسرم متنفرم متنفر

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل من هم بوده و هست،جالب این که لامصب ها تو روی خودم درباره من حرف میزدن،اخه خوش انصاف زبانتون رو بلد نیستم ولی وقتی وسط جمله ات ده بار اسم من رو میاری ،میفهمم دیگه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
چ قومیتی درست نبود ؟ من نژاد و فقط برا حیوانات شنیدم 😁😅

اتفاقا فهمیدم اشتباه کردم سریع عوض کردم

با عرض پوزش😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️به بزرگی ببخشید🤦‍♀️😂عزیزم‌من کورد زبانم فارسیم زیاد قوی نیس😅😅

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
درکت میکنم

چیکار کنم خسته شدم 

همشون زبون‌فارسی بلدن 

حتی معلمن باید فارسی حرف بزنن تو مدرسه

دنیا جای قشنگی میشد اگر انسانیت تنها تفاوت آدم ها بود نه رنگ پوست و نژاد و دین و ثروت
مشکل من هم بوده و هست،جالب این که لامصب ها تو روی خودم درباره من حرف میزدن،اخه خوش انصاف زبانتون رو ...

چرایادنمیگیرین؟

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
چ قومیتی درست نبود ؟ من نژاد و فقط برا حیوانات شنیدم 😁😅

میدونی از کجا به ذهتم رسید اینکه میگن طرف خیلی نژاد پرسته😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

لر یا کوردن؟

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁
2706