2752
2734
عنوان

رژیم 16:8

| مشاهده متن کامل بحث + 129697 بازدید | 101 پست

سلام بچه ها من نتونستم تا هفته دیگه صبر کنم خودمو وزن کردم خداییش اصلا نه گرسنه میشم نه اذیت تقریبا ۱.۵ کیلو هم تو چهار روز کم کردم

اصلا دنبال رژیم دیگه ای نباشین🥰

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبح که بیدار میشم دو لیوان آب گرم با دو قاشق آبلیمو میخورم

بعد نیم ساعت یک لیوان قهوه تلخ

بعد نیم ساعت دوباره یک لیوان آب سرد 

بعد هم اگه میل داشتم یک لیوان دمنوش (به و دارچین یا چای سبز یا زنجبیل و ...)

ساعت ۱۲ یک صبحانه سبک

ساعت ۲.۵ تا ۳ ناهار

ساعت ۷.۵ تا ۸ هم شام 

بعد هم واقعا تا آخر شب چیزی میل ندارم و فقط آب یا دمنوش میخورم

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

🌸صبحانه : امروز ساعت ۱۲ پنیر ۲۵ گرم + نان معمولی ۶۰ گرم + گردو و سبزی

🌺ناهار امروز : سالاد تن ماهی و لوبیا سفید 

🌹شام : سینه مرغ۱۰۰ گرم با سه عدد کدو سبز رشته شده و ۶ عدد قارچ ( ماکارونی رژیمی)

2731

بچه ها تو این رژیم لازم نیست خیلی دقیق کالری شماری کنید همینکه تو محدوده سالم خوری باشه اوکیه کلا اشتها کمتر میشه

سلام بچه ها اومدم گزارش بدم امروز هم مثل پنج روز گذشته خیلی خوب بود ناهار یک سیخ کباب کوبیده و ۱۴ ق غذاخوری پلو با کره خوردم الانم سالاد تن ماهی با لوبیا سفید رو دارم میخورم تا فردا ۱۲ ظهر فقط دمنوش و آب و قهوه😍🤗

اسی بجز اب و دمنوش میشه میوه خورد

نه تو اون ۱۶ ساعت نمیشه اصلا جامد نباید بخوری تو اون ۱۶ ساعت فقط مایعات بدون قند 

حالا من اگه یوقت دلم بخواد یکم شیرین بخورم چاییمو یا دمنوشم رو یه دونه قند استویا رو چند تیکه کوچیک میکنم باهاش میخورم