2737
2734
عنوان

رژیم 16:8

| مشاهده متن کامل بحث + 128666 بازدید | 100 پست
سلام عزیزم میشه بگی صبحانه ناهار شام چی میل میگردی؟ من همسرم قراره از فردا این رژیم رو شروع کنه دار ...

بیا توی کانال یا کروه کامل توضیح دادم

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
سلام عزیزم میشه بگی صبحانه ناهار شام چی میل میگردی؟ من همسرم قراره از فردا این رژیم رو شروع کنه دار ...

❇️قوانین کلی سالمخوری❇️

شکر و قند مصنوعی و نوشابه  حذف❌

فست فود و سرخ کردنی حذف❌

غذای بیرون که چربی و روغن بالایی داره سعی کنید کمتر مصرف کنی❌

غذاهای کنسروی و آماده حذف❌

ورزش در حد پیاده روی ۴۵ دقیقه روزانه✅

مرغ گریل یا اب پز حدودا روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم✅

برنج بدون روغن نهایتا ۸ قاشق معادل ۱۰۰ گرم✅

هر روز دو لیوان سالاد با سبزیجات مختلف یا

یک لیوان سبزی خوردن و کمی زیتون✅

ماهی گریل هفته ای دو بار حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم✅

روغن مصرفی روزانه نهایتا دو قاشق روغن زیتون یا کنجد( کنجد برای پخت و پز و زیتون برای سالاد)✅

میوه روزانه سه واحد✅

مصرف هر روز شیر بادام تهیه شده با ۱۴ عدد

بادام و یک عدد خرما و یک لیوان آب✅

روزی یک لیوان ماست✅

و روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب✅

ناشتا دو لیوان آب ولرم با لیموی تازه و کمی عسل✅

شام قبل ساعت ۸
و خواب قبل ساعت ۱۱

و سعی کنید ورزش رو صبح ها انجام بدید
پیاده روی ریتمیک

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها گروه و کانال ایتا فعاله میتونید اونجا عضو بشین و سوالاتونو اونجا بپرسید 

این رو کپی کنید در نوار ادرس بالای صفحه و وارد گروه بشین👇👇👇

https://eitaa.com/joinchat/1118568849C803cc178f9

سلام بچه ها من نتونستم تا هفته دیگه صبر کنم خودمو وزن کردم خداییش اصلا نه گرسنه میشم نه اذیت تقریبا ...

ای جونم واسه تیکرت امیدوارم سلامت بغلش بگیری  

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
2731
سلام عزیزم  ببخشید من فست رو شروع کردم ، میخواستم بپرسم توی اون ۸ساعت چند کالری باید مصرف بشه؟

عزیزم بسته به وزن هدفی که داری باید بخوری.مثلا اگر میخوای ماهی ۳ تا ۴ کیلو لاغر بشی حدود ۱۳۵۰ کالری باید باشه ولی باز دقیقترشو باید با نرمافزارهای رژیمی محاسبه کنی طبق قدو وزن و  مبزان فعالیت و BMI

عزیزم بسته به وزن هدفی که داری باید بخوری.مثلا اگر میخوای ماهی ۳ تا ۴ کیلو لاغر بشی حدود ۱۳۵۰ کالری ...

ممنون از راهنماییتون گلم ولی من واقعا بیشتر از ۱۰۰۰ تا نمیتونم بخورم ، قبلاً هم رژیم ۱۲۰۰ کالری داشتم و ماهی حدود ۴ کیلو کم کردم ولی فست نبودم، چند روزه که فست رو شروع کردم ،گاهی هم بیشتر از ۷۰۰ یا ۸۰۰ تا نمیشه، به نظرتون ضرر داره این مقدار کم خوردن؟

ممنون از راهنماییتون گلم ولی من واقعا بیشتر از ۱۰۰۰ تا نمیتونم بخورم ، قبلاً هم رژیم ۱۲۰۰ کالری داشت ...

بله عزیزم بدن نمیتونه درست ویتامین و املاح جذب کنه وقتی کمتر از ۱۰۰۰ تا میخوری.خب غذاها کم حجم پر کالری بخور مثل آجیل

2740
بله عزیزم بدن نمیتونه درست ویتامین و املاح جذب کنه وقتی کمتر از ۱۰۰۰ تا میخوری.خب غذاها کم حجم پر کا ...

ممنونم از راهنماییتون ، رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم کلی دعوام کردن که چرا کم میخورم و بدنم دچار قحطی شده ، چون با وجود یکماه فست حتی 100گرم هم کم نکرده بودم

❇️قوانین کلی سالمخوری❇️ شکر و قند مصنوعی و نوشابه  حذف❌ فست فود و سرخ کردنی حذف❌ غذای بیرون ...

سلام عزیزم خوبید

شما با رژیم فستینگ چندکیلو کم کردید؟و اینکه هنوزم فعالید ؟

دوستون دارم