2752
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22899 بازدید | 688 پست
مبینا جان کنجد سیاه حساسیت زاست حتما کنجد سفید بده وتا ۳ سالگی کنجد باید آسیاب شه چون ممکنه وقتی داره میخوره از راه دهان نفس بکشه و کنجد سالم بدجور میپره تو گلوش
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
2731
سلام مامان سامیار عزیز ممنون از تاپیک خوبت دخترم تازه رفته تو ماه 7 فرنی و حریره بادوم اصلا نمیخوره امروز براش به سوپ ساده با گوشت و هویج و برنج درست کردم ولی اونم نخورد.میترسم بد غذا بشه خیلی ناراحت شد.میدونی وقتی قاشق رو میبینه سریع دهنشو مححححکم میبنده. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
دختران سرزمینم برای مادر شدن انتظار میکشند، خدایاااااا فرشته های کوچکت را نصیب تک تکشان کن. آمییییییین
مامان سامیار عاااالی عزیزم مرسی خیلی استفاده کردم فقط تاپیکو نترکونید هااااا
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
مژی عزیزم دوراه به ذهنم‌ میرسه یکی این که قاشق ژله ای براش بخری یکی هم اینکه با انگشت تمیز بهش غذا بدی تنوع غذایی رو هم فراموش نون
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
چه تایپیک خوبی پسرمنم4سالش. منم توبیشترغذاهام کنجدومغزارومیریزم تونیمروخیلی خوشمزه میشه باکره. کنجدهم تمام غذاهام میریزم توبرنج وسالادشیرازی وعدسی وکیک. طرز تهیه پودر انرژی زا و چاق کننده جین سینگ خواص درمانی مناسب برای همه گروه های سنی به ویژه کودکان و نوجوانان چاق کننده چاق و پر کننده صورت رفع کم خونی افزایش وزن رفع ضعف جسمانی و تقویت کننده عمومی بدن حاوی انواع گروه ویتامین ب ، روی ، ‌آهن ، مس مواد لازم پودر مالت جو ۱۰۰ گرم آرد نخودچی ۱۰۰ گرم نشاسته ذرت ۲ کیلوگرم پودر کاکائو ۲۰۰ گرم پودر جوانه گندم ۱۰۰ گرم پودر جوانه جو ۱۰۰ گرم مغز فندق ۵۰ گرم مغز بادام درختی ۱۰۰ گرم مغز پسته ۵۰ گرم مغز بادام زمینی ۵۰ گرم مغز بادام هندی ۱۰۰ گرم انجیر خشک شده ۱۰۰ گرم کنجد ۵۰ گرم جین سینگ قرمز ۵۰ گرم نبات ۲ کیلوگرم روش تهیه و روش مصرف تمام مواد را با هم نرم آسیاب کرده و هر بار دو قاشق غذاخوری از پودر را به همراه ۱ لیوان آب سرد ابتدا مخلوط کرده سپس روی حرارت ملایم قرار داده و مرتب هم بزنید تا مانند فرنی قوام آورده و میل کنید به صورت روزانه دو بار یعنی یک نوبت صبح قبل یا همراه صبحانه و یک نوبت عصر میل کنید . تهیه کردن این نوع فرنی روزانه فقط ۵ دقیقه وقت شما را خواهد گرفت. منبع حکیم تهرانی.
2706