2733
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22897 بازدید | 688 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترمن تازه رفته تو 9ماه چ غذاهایی بهش بدم متاسفانه خیلی بد غذاس و کم میخوره براش کته بااب ماهیچه اب مرغ و هویچو ...درس میکنم سوپای متفاوت دیگه چی میتونم بهش بدم چن بارم ک ی چیزی بخورع دلشو میزنه.از این بابت خیلی غصه میخورم چون فقط شیر بیشتر میخوره بقیش کم گاهی ب زور حتی
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2740
مامان سامیار دستوراتت عالیه عزیزم تاپیکو به علاقه مندیهام اضافه کردم لطفا بازم بزار استفاده میکنیم
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزیزم حلوا شکری هم میتونی بدی اما ارده رو میتونی از سوپرمارکت بخری تقریبا همون مزه حلوارده است اما شیرینیش کمتره
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!