2737
2739
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22797 بازدید | 688 پست

سلام مامان سامیار من دخترم ۵ ماه و ۱ هفتشه از ۴ ماهگی شروع کردم بهش غذا دادن چون هم وزنش دو برابر تولدش بود هم رفلاکس داره گفتن زودتر شروع کنم الان فرنی و سوپ بهش میدم الان ۳ روزه توسوپش گوشت اضافه کردم میدم گوشت گوسفندی اندازه یه نخود میندازم داخلش اشکال نداره؟ضررش نمیکنه؟تو این ۳ روز اصلا نه دلدرد گرفته نه یبوست نه اسهال

عشقم همه کسم دخترم😍😍
عزیزم خودت چراتاپیک نمیزنی خودت بزنی بهترمیشه .ابجی قبلادیدم گفتی بابابزرگت عطاری داره میشه ازش بپرس ...

تو این فصل چند ساعت قبل خوابش میوه های اسید دار مثل لیمو و پرتقال بهش نده

شبها دم کرده پونه و آویشن بده بخوره بعد بخوابه 

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن رفلاکس نداره تاچند روز پیش شیرش و غذاش خیلی خوب بود یهو4.5روزه اینجوری شده دیگ خستم بخدا دارم کم ...

نگران نباش 

همه بچه ها این دو.ره رو دارن

داره مزاج زبانیش رشد میکنه یکم طعم بده به غذاهاش

سامیار الان سه سالشه 115 قد و وزنش 21 کیلو

ماشالاقدووزن بچت خوبه دخترشش ساله من تازه قدش صدوده شده وزنم بیست کیلو.به اونم همون کنجدوارده بدم برای قدش؟اخه شیرنمیخوره

.

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2731
سلام مامان سامیار من دخترم ۵ ماه و ۱ هفتشه از ۴ ماهگی شروع کردم بهش غذا دادن چون هم وزنش دو برابر تو ...

5ماهه زوده برای گوشت حتما گوشت و بپز و آبش و صاف کن بریز تو غذاش بروز حساسیت بعد چند روز شروع میشه 

تو این فصل چند ساعت قبل خوابش میوه های اسید دار مثل لیمو و پرتقال بهش نده شبها دم کرده پونه و آویشن ...

برای اسیدمعده خوبه ؟یک ساله اینجوری شده ناشتااینجوریه

2740
بیپولی نگوکه پدرمون دراومده .منم حقوق شوهرم زیردوتومن بادوتابچه .شایدداره دندون درمیاره بچت دندون دا ...

شوهرم گفت شب میام بریم بیمارستان مجبوریم ساعت ها تو نوبت بشینیم چکار میشه کرد الان قدر سلامتی رو میفهمم کاش دندون باشه چیز دیگه نباشه یکمم گوششو میکشه تو نت سزچ کردم نوشته بود یا عفونت گوشه ی عده هم تو تاپیکای قدیم نوشته بودن ک دندون میتونه ب گوش فشار بیاره نمیدونم کااش فقط دندون باشه بچه منم شیر خشکی و مستاجریم با حقوق1500😟😥

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
بیپولی نگوکه پدرمون دراومده .منم حقوق شوهرم زیردوتومن بادوتابچه .شایدداره دندون درمیاره بچت دندون دا ...

انقدر بچه هاتون و دکتر نبرید این مواد شیمیایی و نریزید تو حلق طفلی ها

هر شب بهش پونه کوهی با تخم به و آویشن دم کن با کمی نبات حل کن بده بخوره خس خسش درست میشه

چون حین دندون دراوردنه این حالات طبیعیه حتما لثه هاش اذیته یه بارم از یه دکتر شنیدم موقع دندون درآور ...

عزیزم جواب هرکی میخوای بدی زیرپست طرف فلش هست اول فلش بزن بعدجملت بنویس بعدم ارسال بزن اگه فلش نزنی نمیفهمه جوابش دادی😍😍

ماشالاقدووزن بچت خوبه دخترشش ساله من تازه قدش صدوده شده وزنم بیست کیلو.به اونم همون کنجدوارده بدم بر ...

آره عزیزم ارده با شیره بهش بده

شیرو طعم دار کردی ببینی میخوره؟

نگران نباش  همه بچه ها این دو.ره رو دارن داره مزاج زبانیش رشد میکنه یکم طعم بده به غذاهاش

مرسی عزیزم روحیه گرفتم همش میترسیدم از چیز دیگه باشه هیچ علایمی از عفونت و گلو درد نداره غذا میدم دهنشو میبنده شیر میدم گریه میکنه با لیوان هم میدم نمیخوره همش انگشتش تو دهنشه گوششو میکشه دوست داره همش چیز میز دهنش ببره اینه علایماش

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
زیادیش خوب نیست ماست سردیه و معده بچه زکامه الان شیر گرم بده بهش بخوره

مرسي عزيزم حتماا راستي 

بچه من به اجيل مثل بادام و پسته الرژي داره به نظرت كنجد هم جز اجيل حساب ميشه. ؟ بهش بدم يا نه ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706