2737
2739
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22820 بازدید | 688 پست

سلااااااام صبحتون بخیر متاسفانه پسر من 4روزه هیچی نمیخوره فق تو خاب شیر میخوره اونم اگ خابش عمیق باشه غذا هم جز سرلاک اصلا نمیخوره قراره شب ببرمش دکتر چرا اینطوری شده9ماهشه😔

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
عزیزم خیلی خوب میشه بزاری حتما دست وربزار😢.یه ندت طول میکشه بازم مثل قبل شلوغ بشه زدم جزعلاقمندیا ...

سلام

برای قد و وزن حتما کنجد بگیر آسیاب کن تو تمام غذاهاش بریز 

ارده بگیر با شیره قاطی کن بده بخوره شیره انگور حتما باشه هم قد میکشه هم وزن میگیره 

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب مامانا اعلام حضور کنید بالایک تا ببینم هنوزم هستید یا نه

عزيزم اگر ميشه چند تا غذا هم بگو براي سرماخوردگي تو ٢ سالگي 

تخم بلدرچين و كبك هم قبلا ميخوردن الان نميخورن املتم نميخورن😞

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728
سلام عزيزم ماست تو سرماخوردگيشون بد نيست بدم ؟

زیادیش خوب نیست ماست سردیه و معده بچه زکامه الان شیر گرم بده بهش بخوره

سلااااااام صبحتون بخیر متاسفانه پسر من 4روزه هیچی نمیخوره فق تو خاب شیر میخوره اونم اگ خابش عمیق باش ...

شایدبه خاطررفلاکسش شیرنمیخوره دخترمن نه ماهشه تازه یک ماهه توبیداری شیرمیخوره تاهشت ماهگی فقط توخواب .غذاهم اکثربچه هانمیخورن منم دخترم پدرم دراورده تاقاشق میبینه میزنه زیرگریه وفرار😒😒😒

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
سلام مامان سامیار من ی پسر ۵ساله دارم خیلی بد غذاس خیلی جوری ک الان کلا ۱۴کیلو ۵سالش😔درروز کلا ی وع ...

خیییییلی کمه

غذاهای انگشتی بهش بده بخوره

مثلا برنج و شفته ی شفته بپز با سیب زمینی آب پز و کمی شیر و کنجد خوب بکوب قلقلی کن بده بهش بخوره

یا توپک خرمایی آموزشش و گذاشتم براش درست کن بده بخوره

یا مرغ و برنج و سیب زمینی و خوب بپز و چزخ کن و مزه دار کن قلقلی کن بده بخوره

2740
سلااااااام صبحتون بخیر متاسفانه پسر من 4روزه هیچی نمیخوره فق تو خاب شیر میخوره اونم اگ خابش عمیق باش ...

احتمالا داره دندون درمیاره اشتهاش کور شده

حتما غذاهای مزه دار بهش بده

سوپ عدس بهترین گزینه است الان براش  (آب قلم و عدس و برنج و سبزی و آبلیمو تازه و مزغ رنده ریز شده )

زیادیش خوب نیست ماست سردیه و معده بچه زکامه الان شیر گرم بده بهش بخوره

عزیزم خودت چراتاپیک نمیزنی خودت بزنی بهترمیشه .ابجی قبلادیدم گفتی بابابزرگت عطاری داره میشه ازش بپرسی دخترم شش سالشه ازخواب بیدارمیشه گلوش خلطه صبحونه میخوره رفع میشه فقط ناشتااینجوریه البته بردم دکترمیگه اسیدمعدشه میادبالاداروبراش بیتاثیربوده ازش میپرسی چی بدم به دخترم خوب شه😢

شایدبه خاطررفلاکسش شیرنمیخوره دخترمن نه ماهشه تازه یک ماهه توبیداری شیرمیخوره تاهشت ماهگی فقط توخواب ...

ن رفلاکس نداره تاچند روز پیش شیرش و غذاش خیلی خوب بود یهو4.5روزه اینجوری شده دیگ خستم بخدا دارم کم میارم لعنت ب بی پولی 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
احتمالا داره دندون درمیاره اشتهاش کور شده حتما غذاهای مزه دار بهش بده سوپ عدس بهترین گزینه است الا ...

دندون پایینی هاش درومده2تا خاهرمم میگه داره دندون درمیاره چن روز پیش دوسه روز تب کرد یعنی بدنش خیلی داغ بود با شیاف قطعش کردم ولی نگاه ب لثه بالاش میکنم خبری نیی

ن رفلاکس نداره تاچند روز پیش شیرش و غذاش خیلی خوب بود یهو4.5روزه اینجوری شده دیگ خستم بخدا دارم کم م ...

بیپولی نگوکه پدرمون دراومده .منم حقوق شوهرم زیردوتومن بادوتابچه .شایدداره دندون درمیاره بچت دندون داره بچه من دندونم نداره .ازاینورم سرماخورده خس خس سینه داره دوباربردم این هفته دکترولی خوب نشده

2706