2733
2739
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22799 بازدید | 688 پست
مامان سامیار عزیز دختر من ۱۳ماهشه ۹کیلواِ قدشم ۷۴😞خیلی شلوغ بازی میکنه غذاشم با بدو بدو زور میخوره ...

ببین ارده شیره و کنجد بهترین تقویتی های قد و وزن بچه هان

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا آسیاب شده چهار مغز بادوم پسته فندق گردو   و  خصوصا بادوم واسه رشد  و  کم خونی  و استخوان سازی عالیه.  به هر  شکلی میتونید با خلاقیت   وارد تغذیه روز بچه بشه  .  البته همیشه ادامه بدین.  سیستم دفاعی بدن رو قوی میکنه.  به صورت خام نه بو داده باشه.

من پیشنهاد میدم   ذایقه بچه هارو    با خوراکیهای سالم و بکر،، که خودمو محروم بودیم و عادت نداریم آشنا کنیم. مثل روغن زیتون.  کره محلی  سرشیر  .   مغزها . تو  غذاهاشون از کم استفاده کنیم تا ذایقه عادت کنه.  چون اینا خیلی به تن قوت میده.  روغن ها و کره های کارخونه ای طبع سرد دارن و در دراز مدت به تن سردی میدن و در بزرگسالی به صورت بیماری های مختلف نمود پیدا میکنن.  خواهشا   واسه بچه ها  خوراکیهای کارخونه ای و فریزری و سوپری استفاده نکنید.

من دخترم دو سال و هشت ماهشه

وزنش 11 کیلو قدش 93

به زور اشتها اور و چنگال داغ بهش یه کم غذا میدم غذاهای جدید اصلا نمی خوره برنج خالی با ته دیگ می خوره 

کمکم کنین چه کار کنم هرررر چی جلوش گذاشتم بخوره برام شده حسرت

من دخترم دو سال و هشت ماهشه وزنش 11 کیلو قدش 93 به زور اشتها اور و چنگال داغ بهش یه کم غذا میدم غذ ...

عزیزم حتما برو به صفحات اولیه این تاپیک

غذاهای انگشتی و خوشمزه زیاد گذاشتم مطمئن باش میخوره

2740
عزیزم حتما برو به صفحات اولیه این تاپیک غذاهای انگشتی و خوشمزه زیاد گذاشتم مطمئن باش میخوره

سلام عزیزم...خ ممنون از وقتی ک میگذاری

برای کم پشت بودن موی بچه  کخرگوشک را معرفی کردی چجوری باید مصرف کر؟دم کردشو رو سرش ماساژ بدم؟میشه یکم توضیح بدی  

و ی سوال برا سرفه خشک چی خوبه؟شوهرم چند وقته سرفه میکنه ک نفسش میگیره یکم...خودم فکر میکنم از بس مایع ضدعفونی تو ماشین استفاده کرده اینجور شده،چ دمنوشی خوبه براش؟

برا رفع تشگی و قوت گرفتن تو ماه رمضون چی بدم بخوره؟ از وقتی روزه میگیره خ بی انرژی تر از قبل شده  

ممنون  

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
عزیزم حتما برو به صفحات اولیه این تاپیک غذاهای انگشتی و خوشمزه زیاد گذاشتم مطمئن باش میخوره

عزیزم من دخترم سیزده ماهس دکتر گفته یذره وزنش کمه ویتامین داده و گفته یروز درمیون ماکارونی بهش بذم. من کته ماهیچه یروز با مرغ یه روز با گوشت میدم سوپ و اش میدم ماکارونی میدم تو همش هم کره و اب قلم داره اما وزن نگرفته هنوز انگار. اما یچیز بگم لبنیات دوست نداره منم دیگه ندادم شیر و پنیر و ماست تو غذاهاش نیست. بعد عزیزم شیر گاو بچه رو به اسهال نمیندازه؟

عزیزم نان خیلی خوبه اگه نفخ یا کولیک داره ببلاک کامفورتم عالیه

خوشحالم پیدا کرذم شمارو... میشه بگید بچتون چند سالس و چطور این همه چیز بلد هستین. من بلد نیستم چجوری همیشه پیگیر شما باشم و دنبالتون کنم

سلام بچه م ۱۵ماهشه

ارده از بازار بگیرم. قاطی ماستش کنم؟

ارده ی بازار رو‌میشه استفاده کرد تو غذاهاش ؟

سلام عزیزم...خ ممنون از وقتی ک میگذاری برای کم پشت بودن موی بچه  کخرگوشک را معرفی کردی چجوری ب ...

ببخشید نبودم چند وقت خرگوشک باید روی پوست تمیز سر ریخته و ماساژ بدی 

برای سرفه خشک هم پونه و تخم گشنیز و کاکوتی و دم کن مثل چایی نزاری تو اب بجوشه ها نه مثل چای دم کن بده روزی دو فنجون بخوره عالیه

2706