2737
2739
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22851 بازدید | 688 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان سامیار من پسرم سه سالشه خیلی لاغره هرکی منو میبینه میگه ببرش دکتر یک شربتی چیزی بده یکم وزن بگیره ولی من میترسم بهش شربت اشتها آور بدم واسه وزن گیری چ غذاهایی بدم ک مقوی هم باشه ممنونت میشم راهنماییم کنی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
چه تایپیک خوبی پسرمنم4سالش. منم توبیشترغذاهام کنجدومغزارومیریزم تونیمروخیلی خوشمزه میشه باکره. کنجد ...

عزیزم واسه خودمون یا بچمون

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
کلا توغذاهام میریزم پسرم7سالش 

منم دوتا پسرکوچیک‌ دارم ممنون خودم بخورم چاق نمیشم؟

نه عزیزم زیاد که نیست یکقاشق مرباخوری یاچایخوری

ممنونم ازتوضیحاتت گلم

2740

مامان سامیار سه صفحه اول را یادداشت کردم و برای دخترم درست میکنم ممنون از دستورات عالی ه برامون گداشتین 

اگه غذای جدید هم درست کردین بیزحمت دستورشو بنویسین برامون 

گوشت پخته رش کرده را با کره و روعن زیتون و کمی نمک تو‌ماهیتابه گذاشتم رنگش عوض شد دادم به دخترم همشو خورد 

خدا خیرتون بده

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

@منوآقامونودخترمون    

نتونستم لینک بدم

این تاپیکم نگاه کن گلم

ممنون از همه راهنماییات

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
عزیزم نان خیلی خوبه اگه نفخ یا کولیک داره ببلاک کامفورتم عالیه

مامان سامیار عزیز

دختر من ۱۳ماهشه ۹کیلواِ قدشم ۷۴😞خیلی شلوغ بازی میکنه غذاشم با بدو بدو زور میخوره سیب زمینی ماست راحت میخوره فقط بقیه غذاها به زور کارتون 

چیکار کنم مقوی بشه ماستش؟؟موزم قاطی کردم نخورد

❤دخترم زندگی منه❤
2706