2733
2739
عنوان

عروسی خواهر جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2867 بازدید | 110 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نپوش اصلا خوب نیست، حای اگه تازه عروسم باشی خوب نیست به نظرم. بذار تولدی چیزی اونو بپوش عروسی نه. به مادرشوهرتم بگو لباسمو خیلی دوست دارم اما درست نیست تو عروسی سفید بپوشم، فقط عروس مجلس باید بپوشه و متمایز باشه، اینو جشنای دیگه میپوشم

لایک نکن لطفا
2731
من میپوشیدم.خواهر جاری نزدیک نیست که.کلا چند دقیقه قراره برقصین اونم وقتی عروس وسط نیس

اسم کاربری تون اسم خودتونه

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

عزیزم من ۸ ماه بعد از عقدم ،پسرعمه ی شوهرم عقد کرد ،واسه عقدشون من لباس نامزدیمو که شیری رنگ بود و مامانم اینا خریده بودن واسم ،پوشیدم 

راستش حیفم میومد که فقط یکبار پوشیده باشمش😁 حالا تو باز خودت پولشو ندادی،نپوشیدی هم زیاد دلت نمیسوزه😄

ولی در کل به نظرم چون تو هم تازه عروس هستی هیچ اشکالی نداره

رسمو فرهنگ هر شهر فرق داره.شهرماکه اصلا بد نمیدونم کسی سفید بپوشه.تازه یبار ۱۵ سالم اینابود یادمه عروسی برادرشوهر عمم رفته بودیم یه خانمه سنشم تقریبا سی اینا بود لباس عروس خودشو بدون اون فنرای زیرش پوشیده بود  

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
2740

سلام عزیزم ذوق  داشته خب 

شمام بپوش هیچ اشکالی نداره گلم هیچ جا قانونی ننوشته نباید تو عروسی رنگ سفید پوشید 

تو این گرونی قرار نیس ک همش هزینه کنی لباس داری استفاده کن

روز خلقت در دل ما شوق دیدار تو بوداز همان آغاز ما را کم تحمل ساختند🫂 

فردا جاری میاد گلایه ک اره عروسی خواهرم سفید پوشیده 

خودم خواهر شوهرم یه لباس سفید تماما سنگ دوزی و پفی پوشید خیلی ناراحت شدم 

بعد جالبه اینقدر شبیه لباس عروس بود سال بعد خودش ازدواج کرد برا جشن عقدش همونو پوشید دلش نیومد فقط یه بار تن کنه

رسمو فرهنگ هر شهر فرق داره.شهرماکه اصلا بد نمیدونم کسی سفید بپوشه.تازه یبار ۱۵ سالم اینابود یادمه عر ...

یا خدا 😁اون دیگه چ ادم ضایعی بود 

ولی درد اینجاست الان جاریش میگه سفید پوشیده جاری بازی دراره انگشت نما میشه

اون دیگه نهایت استفاده از لباسو عملا معنا کرده

دقیقا هنوز تو ذهنمه لباسش خیلی تو ذوق میزد بدون فنر خانومه تازه عروس نبودا خیلی سال از ازدواجش میگذشت  

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
2706