2733
2734
عنوان

عروسی خواهر جاری

2845 بازدید | 110 پست

من خودم از قدیم بدم میومد یکی بجز عروس لباس سفید بپوشه

و هم اینجا و هم جاهای دیگه نظرات خانومارو که میخوندم دیدم نوشته بودن توهین به عروسه و تو فرهنگ عروسی نیست!!

حالا خودم دچار همچین موقعیتی شدم میشه راهنمایی کنید؟

من ۹ماهه عروسی کردم؛ یکماه قبل عروسیم مادرشوهرم برام یه لباس مجلسی سفید دوخت (خودش پارچه‌گرفت خودش مدل داد به خیاط فقط روز پرو گفت بیا بریم فلان جا👀)

حالا قشنگ بود لباسش ولی تعجب کردم بهش گفتم واسه چی اینو دوختین؟

گفت هم کمد عروسیت پر باشه هم عروسی مریم (خواهر جاریم) یکی دو ماه بعد شماست اینو اونجا بپوشی

گفتم بهش آخه زشت نیست عروسی یکی دیگه من سفید بپوشم؟ گفت نه چه زشتی تو خودت تازه عروسی دیگه‌ ما تو عروسیامون اصلا زشت نمیدونیم یه تازه عروس سفید بپوشه و اصلا رسمه!

دیگه منم به خودم قبولوندم گفتم حالا که اینجور میگه بپوشم!

گذشت و گذشت اونا به مشکلاتی خوردن نتونستن همون موقع عروسی بگیرن تا افتاد آخر این هفته 

یعنی ۹ماه از عروسیم گذشته!

حالا نمیدونم واقعا بازم تازه عروس محسوب میشم یا نه؟!

اینو بپوشم یا نه ؟!

اگر یکی دوماه بعد عروسیم بود بدون دو دلی و شک میپوشیدم!

اما الان ۹ ماه گذشته!

از یه طرف میگم اگر بپوشم نگن عقده ای و پشت سرم حرف بزنن؟

از یه طرف میگم نپوشم مادرشوهرم ناراحت میشه و ازونطرف دیگه هیچوقت فرصتی پیدا نمیشه این لباس رو بپوشم

چکار کنم ؟!!

‌         ܩߺࡅ߳ܫܤܒ‌ܩܢ ࡅ߲ܤ                                           ܒ‌ܦ‌ࡄߺتߺܙ ܒ‌ࡆܝࡄ݅ߺߺتߺࡍ߭‍ߺࡄ݅ߺࡍ            ♥️ 

نه بپوش اشکالی نداره

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740