2737
2739

بچه کوچیک دارم نمیتونم همش کتاب بخونم خاهشن اگه کسی برنامه یانمونه سوال داره برام بفرسین خیلی ممنون میشم اگه نمونه سوال داشتین بهم بدین 😣😭

https://www.uplooder.net/files/e8443b901a39a37b29b1303c5ead3061/کارتکس-های-اصلی۱۴۰۰-(1).pdf.html

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

سلام کاربر گرامی...بنده نمونه سوالاتو دارم کامله

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نمیدونم 

من pdf کاملشو دارم...بگین چ جوری بفرستم براتون؟

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
همینجا بفرس نمیشه یا روبیکا 

کاربرگرامی لطفا از یکی بپرسین آیا اینجا میتونم بفرستم ..چ جوری بفرستم؟ من تقدیم میکنم

از کی بپرسم😣

یه لحظه امتحان کنم ببینم اینجا میشه بفرستم براتون...واقعا برا هر کی فرستادم قبول شده

بخدا هر کاری کردم اینجا ارسال نمیشه...فقط عکس و آهنگ ارسال میشه برنامه ارسال نمیشه..اگه راهی هست بگین بفرستم

2706