2752
2734

بچه کوچیک دارم نمیتونم همش کتاب بخونم خاهشن اگه کسی برنامه یانمونه سوال داره برام بفرسین خیلی ممنون میشم اگه نمونه سوال داشتین بهم بدین 😣😭

https://www.uplooder.net/files/e8443b901a39a37b29b1303c5ead3061/کارتکس-های-اصلی۱۴۰۰-(1).pdf.html

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

سلام کاربر گرامی...بنده نمونه سوالاتو دارم کامله

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم 

من pdf کاملشو دارم...بگین چ جوری بفرستم براتون؟

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
همینجا بفرس نمیشه یا روبیکا 

کاربرگرامی لطفا از یکی بپرسین آیا اینجا میتونم بفرستم ..چ جوری بفرستم؟ من تقدیم میکنم

از کی بپرسم😣

یه لحظه امتحان کنم ببینم اینجا میشه بفرستم براتون...واقعا برا هر کی فرستادم قبول شده

بخدا هر کاری کردم اینجا ارسال نمیشه...فقط عکس و آهنگ ارسال میشه برنامه ارسال نمیشه..اگه راهی هست بگین بفرستم

2706