2737
2739
عنوان

از لوله لباسشویی‌مون که زیر سینکه آب میاد چیکار کنممم😢😢 ++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14 بازدید | 34 پست
خودم فکر میکنم مسدوده حالا چیکار کنیم از کجا بفهمم مسدود؟؟ 

کار شما نیست باید سیخی چیزی بکنه کسی داخلش

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید فردا که شوهرم میاد بیاریم واسه شما لوله پاره بود یا مسدود بود

نمیدونم چه مرگش بود روزانه چند بار باید لگن خالی می کردیم گاهی سرزیر میشد🤧

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
[QUOTE=259733403]سوراخ لوله  اگه مسدود بود اب نمیداد  اب کلا  جمع میشد   حتما لو ...

آب با فشار میاد پس میزنه

الان کم کم آب تخلیه میشه پس نمیزنه. 

من میگم نکنه اون لوله ای که داخل سینکه اونی که شلنگ لباسشویی داخلشه

اون مسدود باشه

امکانش هست؟ 

من میتونم راهنماییت کنم فقط دقیق جوابم بده  منظورت این هست که از راه فاضلاب ماشین لباسشویی آب ...

ممنونم عزیزم

بله حس میکنم از راه فاضلاب یه چیزی مسدوده

چون الان که آب با فشار کم داره تخلیه میشه آب برنمیگرده 

آب که با فشار تخلیه میشه انگار به یه چیزی گیر میکنه و برمیگرده 

یه هچنین حسی دارم

ممنونم عزیزم بله حس میکنم از راه فاضلاب یه چیزی مسدوده چون الان که آب با فشار کم داره تخلیه میشه آ ...

عزیزم راه فاضلاب مسدود شده کار شما هم نیست 

باید بیان فنر بزنن باز میشه عزیزم

هیچ راه دیگه ای هم نداره

2738
عزیزم راه فاضلاب مسدود شده کار شما هم نیست  باید بیان فنر بزنن باز میشه عزیزم هیچ راه دیگه ای ...

دقیقا درست گفتید الان شلنگ رو آوردم بیرون گذاشتم سطل دیدم شلنگ کاملا سالمه. 

چرا راهفاضلاب مسدود شده؟ 

هزینه فنر زدن رو میدونید؟ 

دقیقا درست گفتید الان شلنگ رو آوردم بیرون گذاشتم سطل دیدم شلنگ کاملا سالمه.  چرا راهفاضلاب مسد ...

عزیزم علت های زیادی داره

اما بیشتر رسوبات پودر لباسشویی هست و جرم

هزینه اش فکر نمیکم زیاد بشه نهایت ۳۰۰ تومن

عزیزم علت های زیادی داره اما بیشتر رسوبات پودر لباسشویی هست و جرم هزینه اش فکر نمیکم زیاد بشه نهای ...

میشه بجای فنر زدن لوله باز کن بریزم؟؟ 

آخه الان دیدم تو تهران از 300 شروع میشه تا 1 تومن

دقیقا درست گفتید الان شلنگ رو آوردم بیرون گذاشتم سطل دیدم شلنگ کاملا سالمه.  چرا راهفاضلاب مسد ...

ما دستشوییمون گرفته بود فنر با قدرت متوسط زد باز نشد ی دونه دیگه اورد گفت این خیلی قویه اگه اینم باز نکرد باید بکنین دستشویی رو اون دستگاه قویه باز کرد۸۰۰تومن گرفت ی سال پیش

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
ما دستشوییمون گرفته بود فنر با قدرت متوسط زد باز نشد ی دونه دیگه اورد گفت این خیلی قویه اگه اینم باز ...

برای ما فاضلاب لباسشویی‌مون گرفته 

الانم که آخر ماهه و ما کاملا خاالی

نمیدونم راه دیگه غیر از فنر هست که بشه خودمون درستش کنیم

برای ما فاضلاب لباسشویی‌مون گرفته  الانم که آخر ماهه و ما کاملا خاالی نمیدونم راه دیگه غیر از ...

ی شیلنگ بلند بیارین فرو کنین تو لوله شاید اون وسط مسطا چیزی گیر کرده باشه خونتون آپارتمانه؟

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2706