2737
2734
کرمنیا دکتر خواهر منم بود راستش خواهرم طبیعی میخواست شاید دکتر صبر میکرد چندساعت میشد طبیعی زایمان کنه ولی چون فرداش عازم سفر بود نهایت تا ۱۰ شب صبر کرد خواهرم دفع پروتئین و فشار بالا داشت ولی خودش میگه دردام داشت شروع میشد اما خب قسمت این بود اما عملش عالی بود تچ اتاق عمل کلا به خواهرم انرژی میداد که اروم باشه حتی بعداز جراحی اشکای خواهرمو پاک کرد کلی ارومش کرد ولی خب قسمت نشد طبیعی زایمان کنه میرفندرسکی عالیه من خودم از همه تعریفشو شنیدم مخصوصا ازین وقت گذاشتنا ومهربونیش کارشم خوب
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه شرایطشو داشته باشی چرا بگه سزارین من گفتم یزار طبیعی میخوام گفت انشالله عزیزم اگه شرایط مناسب باشه فکر نمیکنم رایتو بزنن سز‌ کنی ولی در کل دکترای صارم همشون خوبن تا جایی که اطلاع دارم هر دکتری هم خب گاهی اشتباه میکنه اماخودت تاکید کن روطبیعی انشالله زایمانتم راحت باشه
2740
فقط یه نصیحت خواهرانه ازمایشاتونو سونوگرافیاتونو داروهاتونو از صارم تهیه نکنید و انجام ندید چون دوبرابر بیرون هزینه میگیرن ازتون ازاد حساب میکنن همه چیزو ولی ویزیت و زایمانتون اوکی باشه که تو رسیدگی عالی هستن من ۱ شب همراه خواهرم بودن خیلی راضی بودیم از رفتار پرستارا و رسیدگیاشون
2706