2737
2734
عنوان

کمک دندون عقل 🤕

96 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من عکس گرفتم از دندونم یه دندون عقل دارم تو فک بالا که دراومده ولی سایزش از بقیه دندونام کوچیکتره رفتم دندانپزشک عمومی گفت باید بکشی بهم نوبت داد واسه هفته اینده،بنظرتون دندانپزشک عموم میتونه دندون عقل بکشه خیلی میترسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

من دوهفته چیش دندون عقل بالا و چایین سمت راست و باهم کشیدم کار دکترم عالی بود تو ۳۰ ثانیه بالا و پایینو کشید فردا هم نوبت دارم برای دوتای سمت چپ

اگه دکترت با تجربه و کاربلد باشه برو اصلا نترس

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
مگه بالا هم دندون عقل در میاد.. من فکر میکردم فقط دوتا پایین در میاد

اره عزیزم دوتا بالا دوتا پایین بستگی به فرد داره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
کجا رفتی.. کدوم شهری 

تهرانم

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
2706