2733
2734

سلام خانوم گلا مشاور رایگان پوستو مو هستم فقط کافیه عکس صورتتونو بهم بفرسین تا مشاوره رایگان بشین و بهتون بهترین محصولاتو معرفی کنم خوب شروع کنیم؟!

جوش_سر_سیاه#

جوش_سر_سفید#  

پوست_چرب#  

مشاوره#  

پوست_خشک#  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مویی که شوره داره ؟ 

پیام و ریپلای کن تا بتونیم بیایم بخونیم یا لایک کن مرسی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2740
عزیزم شامپو کتوکونازل ۲ درصد که برای قارچه، میشه به صورت زد؟ فامیلمون رفته دکتر بهش گفتن بزن صبح و ش ...

عزیزم اینو میگی؟ بعد که می‌سوزم صورتم سفت میشه گفتن صورت خشک میشه ک چرب نشه برای جوش

اخه خشکم بشه باید ی چیزی بهت میداد ک خشکی پوستت باعث ایجاد چینو چروک نشه  صورتت جوش داره گلم؟؟ ...

ببین عزیزم جوش میزنه ولی بیشتر جای جوشه ، پوست صورتمم چربه الان عکس میفرستم ولی به نظرت برای شست و شوی صورت چی استفاده کنم؟ چه مارکی؟

2706