2733
2739
عنوان

بچه ها مشاوره رایگان پوستو مو خاستین درخدمتم🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 24 پست

خب گلم بزار بهت بگم علت جایه جوشت از چیه بعصی از ادما پوست حساسی دارن و میزان کلازن سازی پوست اونا کمتر از افراد دیگس بنا براین ممکنه پس از وجود امدن جوش و اکنه جایه جوش ب صورت فرورفتگی ،حفره یا حتی زخم ظاهر بشه هنگامی ک منافذ پوست با چربی ازافه ،باکتری،میکروب یا سلول هایه مرده پر میشوند جوش ب وجود میاد درصورتی ک جوش نزدیک لایه بیرونی پوست باشه اندازه اون کوچیکتره و جایه جوش عمیقی رویه پوست ایجاد نمیشود اما درصورتی ک جوش در سطح عمیقی رویه پوست ایجاد شود ب یک لایه از پوست اسیب میرسه و ممکنه بجایه جوش زخم یا فرو رفتگی تبدیل بشه 

اگ جایه جوش ب درستی درمان نشه ممکنه باکتری رویه سطح پوست پخش بشه و جوش هایه جدیدی ظاهر بشه برایه اینکه جایه جوشت بیشتراز این عمیق نشه باید پودرکلاژن ساز بگیری یا سرم طلا من خودم فروش این محصولاتو دارم خاصی بخری درخدمتتم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برایه شستشویه صورتت هم عزیزم وقتی تونر هس وقتی فوم شستشو هستش ک مناسب هر نوع پوستیه

چرا شامپو بچه استفاده کنی ک مخصوص مو هستش 

شما پوستت چربه باید روتین روزانه استفاده کنی تا کمتر چرب بشه پوستت 

حالا خاستی روتین روزانه رو هم برات میگم چیا هستن 

برایه شستشویه صورتت هم عزیزم وقتی تونر هس وقتی فوم شستشو هستش ک مناسب هر نوع پوستیه چرا شامپو بچه ا ...

عزیزم گفتم شامپو بچه رو برای مو هام  میزنم موی‌سر 

شامپو کتوکونازل دو درصد برای پوست صورتم

2742

من روتین پوست چربو میگم البته نگا روتین هرپوستی فقط محصولاتش عوض مبشه مثلا اگ پوستت چرب باشه محصولات چربو استفاده میکنی اگ خشک باشه محصولات برایه پوست خشک. 

اول از همه پاکننده ارایشییا همون میسلارواتر هستش ک وقتی ارایش میکنی باید مخصوص پوست چرب با اون ارایشتو پاک کنی اگر با صابون ایناهم صورتتو بشوری وقتی پاکننده ارایشی میزنی روپد استفاده میکنی میبنی ک هنوزم کرم رو صورتت هست. ینی صابونو شامپو از بین نمیبره الودکی کرمپودرو میمونه روصورتت تبدیل ب جوش میشه .

چیکار میکنه این پاک کننده: پاکسازی پوست و ارایش و الودگی هارو انجام میده،موثر در کاهش چربی هستش،ابرسانم داره برای پوستت موثره

بعد میایم رو فوم شستشو مخصوص صورت چرب این چیکار میکنه پاکسازی عمیق پوست،مناسب برایه پوستایه چربو جوشداره،کاهش دهنده تولید چربی متعاددل کننده phپوست 

اسکراب مناسب پوستایه چربو جوشدار هم میشه چیکار میکنه: لایه برداری میکنه ،کاهش چربی پوست انجام میده،جلوگیری از ایجاد نوش پوستی و موعثر در رفع باکتری هایه مضر بعد از اینای مرطوب کننده یا ی ژل ابرسان میزنی ک پوستت اسیب نبینه ی ضدافتاب میزنیو تمام خوشگل شدی♥️😁

2740

برایه خرید محصولات بهداشتی ک گفتمم میتونی از خودم خرید کنی محصولات برندی هستن حالا تمایل داشتی ایدی یا شماره میدم میای ی لینک میدم بهت ک بیشتر با پوست صورتت اشنا بشم اونجا میتونم بفهمم پوستت دیک ب چیا نیازداره تا بیشتر جوش نزنه

و اینکه ببخشید سرتو بدرد اوردم😅♥️