2733
2739
من واقعا میخوام اما هیشکی نیس جوابمو بده,راجع به عمل بلفارو پلاستی پلک یا بوتاکس برای لیفت ابرو کلن برای باز شدن پشت چشم توروخدا هرکی چیزی میدونه و خودش انجام داده بیاد به منم بگههههههههه مخصوصا تو مشهد بگه پیش کدوم دکتر رفته ممنون
بانو مژی جان بوتاکس لزوما باعث بالا رفتن ابرو نمیشه حتی ممکنه باعث افتادگی هم بشه البته افتادگی پلک در اثر بوتاکس دو.هفته ای از،بین میره ولی اگر مشکل افتادگی پلک دارین عمل کنین بهتره خاله من انجام داد و خیلی خوب شد البته ایران نیست
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دستت درد نکنه حداقل جواب دادی خیلی ممنونم,راستش من افتادگی پلک ندارم خداروشکر اما دلم.میخواد برای زیبایی بیشتر پشت پلکم باز شه.متوجهی مثه ایناه خط چشم میکشن بازم پلکشون پشتش معلومه
2731
2738
مررررسی عزیزم,ولی هزینش بالاس متاسفانه و من چون پف چشمو اینا ندارم میترسم یکم بعدش پشیمون شم ولی برا بوتاکس خوبیش اینه موقته,مری جان شما برا کجای صورت بوتاکس کردی ممنون
خانمهای خوشگل و خوش هیکل من و کمک کنید من یک خانمی هستم که با ورزش و رژیم هیکلم و لاغر کردم اما شکمم کامل آب نمیشه به ناچار در خاتمه می خوام به در آوردن چربی رجوع کنم شما کسی رو می شناسید بدون برش شکم چربی در اوورده بعد از گذشت مثلا یک سال راضی باشه؟
من خواهرم از این سر تا اون سرو پاره کرد دکتره دراورد خوب شد ولی خیلی عمل سختیه خواهرم سه بار سزارین کرده میگفت این عمل به اندازه هرسه تا سزارینه براش سخت بوده بعدشم تو لباس خوبه اما لختش پر بخیس دیگه...
2706