2737
2739

خواستم بگم اینو یهو شاید به درد یکی خورد

توروخدا بعد عقد و ازداوج زود رابطه نداشته باشید هرکاریم کرد نداشته باشید و اینکه تو دوران عقد تند تند نرید خونه مادر شوهر، یکساا بشناسیدش والا اگه نشونه دیدین بد خلقی دیدین خساست  دیدین تا بچه ندارین تمومش کنید بدونید همه این اخلاقا ۸۰ در صد بیشتر میشه برید سره خونه زندگیتون...

این از ما گذشت اما خیلی ضربه ها اطرافیانم خوردن از این موارد بود و ختی خودم ازین اتفاقاا یه سری هاش ضربه خودم

ممنون به هر حال تجربه کردی که گفتی 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من هزار بارم تاپیک بزنی

هزار بارم بگی

نمیدونم چرا بعضی دخترامون معنی دوران عقد رو نمیفهمن

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2731

چشم😐

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ولی چ ربطی ب داره 

ادم بفهمه طرفش مشکل داره جدا میشه دیگه

اصلا شاید از نظر جنسی مشکل داشته باشه اینو از کجا بفهمیم

خوردن هرچی بود از سهم ما 🖤                                          بسیااااار ترکیده 😎
2740

دوران عقد مال آشناییه

درس بگیرید و رابطه  کامل نداشته باشید

چون بعدش می‌گید رابطه داشتم نمیتونم جدا بشم

و اینکه اگر رابطه داشته باشید دیر میرید سر خونه خودتون چون شوقی ندارد زیر بار مسئولیت بره

زود وا ندهید که زود سوارتون می شن از قدیم‌گفتند دوران نامزدی همینه شناخت اخلاقی و اعتقادی و فرهنگی داشته باشید بعد جنسی بعدم از خیلی چیزها می شه فهمید طرف سرد مزاج هستش یا مشکلات جنسی داره یا نه مشاوره برای اینکار هستش خواهشا اول طرف تون رو کامل بشناسید و بعد به رابطه جنسی فکر کنید

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان