2737
2739
عزیزی  😍زودتر تموم شع همه ب حاجتمون برسیم انشاءالله

قربونت 

خیلی کم موند خداروشکر 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام استارتر جان. منم تاپیک زدم کسی نیومد. چون دعای دست جمعی قبول میشه دوست داشتم با بقیه بخونم.

به خوبی طی شدن جراحی مادرم و نجاتش از سرطان خدا سلامتی را بهشون هدیه بده بعد از چند ماه دل منم شاد بشه. اسمشون شایسته هست ممنون از همگی.

سهم من هم ۳۱۳ تا.

منم ۱۱۰ تا... خواهشا برام دعا کنین برام به حق این شب  از بلا تکلیفی در بیام یا باردار شم یا فکرش از سرم بره 

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2731
سلام استارتر جان. منم تاپیک زدم کسی نیومد. چون دعای دست جمعی قبول میشه دوست داشتم با بقیه بخونم. به ...

فداتشم منم خیلیا رو تگ کردم که‌امدن

چشم عزیزجان 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
فداتشم منم خیلیا رو تگ کردم که‌امدن چشم عزیزجان 

ازتون ممنونم که تایپک زدید ❤️❤️. حقیقتا تاپیکتون‌ را دیدم خیلی شاد شدم دلم میخواست امشب سهیم باشم توی یک ختم ۱۴۰۰۰ صلوات. به لطف شما میسر شد. خدارا شکر که تاپیک شما را دیدم. اجرتون با خدا. حاجت روا باشید انشالله. 

۱۰ تا 

انشالله حاجتروایی همتون🥺

منم دعاکنید ..بخدا ک دلشکسته ترز من نیس😭💔

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم

هرچندتایی بتونم میفرستم نمیتونم تعداد بگم برای حاجت دل منم صلوات بفرستید ممنون

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2740
۱۰ تا  انشالله حاجتروایی همتون🥺 منم دعاکنید ..بخدا ک دلشکسته ترز من نیس😭💔

الهی بگردم🥺

من 133 و 101  جمعا 234 تا  @خورشت_آلوچه    

خیلی ممنونم گلم حاجتتروا 

جانم چرا تاپیک ترکید

صلوات بردار😂🥲

نمدونم نبودم چ بود اصن؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
الهی بگردم🥺

عین مرده متحرکم😭

همه خواب منه بدبخت بیدار چشم ب راه پروفش ک کی عوض میکنه کی آن میشه 😭💔🤦‍♀️

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
عین مرده متحرکم😭 همه خواب منه بدبخت بیدار چشم ب راه پروفش ک کی عوض میکنه کی آن میشه 😭💔🤦‍♀️

💔💔💔🥲

2706