2733
2734

حتی خانوادم. حتی پدر و مادرم. حتی بهترین دوستام. باهاشون خوب رفتار میکنم، و رابطمون خیلی خوبه. اما حس میکنم هیچ وابستگی ای بهشون ندارم. نمیدونم چرا دیگه هیچی از دوست داشتن نمیفهمم. اصلا نمیفهمم یعنی چه آدم کسی رو دوست داشته باشه؟ چون تو موقعیتهای سختی قرار گرفتم که فقط خودم بودم و خدای خودم، و هیچکس کاری برام نکرده، یا نتونسته بکنه، حس میکنم به هیچ آدمی نیازی ندارم. فقط خودم هستم و خدای خودم. اصلا نمیدونم چطور میشه کسی رو دوست داشت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

الان 4 روزه اومدم خونه، هم اتاقیام رنگ زدن دلمون برات تنگ شده، منم کلی باشون گفتم و خندیدم وگفتم منم دلم تنگ شده و... 

ولی از ته دلم اصلا دلم تنگ نشده بود، اصلا هیچ حس دوست داشتنی نبود... 

2740
فردا صبح عاشق میشی حرفا امشبت یادت میره 😁 ما هم از این حرفا زیاد میزدیم 

حتی حس میکنم عشق به همسر یا...  از رو نیاز یا وابستگی به اون آدمه، یا بخاطر امتیازایی که داره، نه بخاطر وجود خودش... 

من یه شهر دیگه زندگی میکنم تو سال دوبار میرم پیش خانوادم موقش میشه که برم دلم میگیره از شوهرمم متنفر ...

آخه بدبختی من وقتی میام خونه، بعدش که میخوام برگردمم دلم نمیگیره😑 والا از خودم خجالت میکشم نکنه سنگدلم؟

2706