2737
2734
عنوان

دوستان دارم دق میکنم بیایید سوختگی دست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 33 پست

طفلک پسر من تازه نشستن و ۴ دست و پا یاد گرفته بود بچم نشسته بود خواست بره رو ۴ دست و پا دستش رفت تو قابلمه آب مرغ داغ تا آرنج سوخت طفلک بردیم بیمارستان هی پانسمان عوض میکردیم 

تاریخ شروع لاغری ۱۴۰۱.۰۷.۷       وزن شروع ۹۴.۳۰۰ وزن فعلی ۸۷.۶۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زرده ی ۴ تا تخم مرغ رو جدا کن  بنداز تو کاسه ی روی تو فضای باز بزار رو پیک نیک یل هر شعله ی دیگه ای بزار خوب بسوزه اولش سفت میشه صبر که کنی میبینی روغنش داره در مباد اون رو غن رو که در اومد کامل بریز تو ظرف مدام بزن رو دستش زود خوب میکنه

2740
چیزی استفاده نکردی؟ دکتر بردی؟

براش فقط کالاندولا زدم 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
چشم میزنم ،هول شدم هی چند ساعت یه بار همه چی میزنم 

ن عسل بزار بزار چندساعت بمونه من دوسال پیش حواسم نبود پام رفت داخل کاسه ای حلیم یعنی قشنگ مردمو زنده شدم حس کردم پوست کل پام افتاده نرم شده بودو لیز ابجیم سریع عسلو اورد اروم مالید به پام دردم میکرد جاش یکم قرمز شد ولی بعد دوساعت هیچ اثری ازش نموند عین معجزه بود

آبجی .قشنگم .خانومی .اره با خود توم ک داری این متنو میخونی.شاید امروز روز سختی بوده واست کلی مشکلات هست و آدم بی مشکلم وجود نداره ‌‌.یه نصیحت کوچیکو از طرف خواهر کوچیکت گوش کن .اول یه نفس عمیق بکش.آها آفرین .ببین سخت نگیر .سخت ترین شبای زندگیتو یادت بیار صبح شد؟ آره دیگه هیچ سختی موندنی نیست اینم میگذره فردا میرسه و قول میدم چندوقت دیگه اصلا این مشکلو یادت نمیاد . تهش هیچی نیست بخدا تهش هیچه پس بیخیال شو و لبخند بزن اگر یکم آروم شدی یه دونه صلواتم برا من بفرست دمت گرم آبجی خوشکلم 💋😘

سلام عزيزم من پزشكم 

كرم نيودرم براى زخم بستر  ،( دقت كن نئودرم نيست ) ى جلد قهوه اى داره ،ايرانى و گياهى است در اطفال هم مشكلى نداره معجزه ميكنه ولى طبق دستور روش رعايت كن حتما خوب ميشه 

لطفا نتيجه رو هم بيا بگو ،البته بايد هر چه سريعتر بزنى ،چون هر چى دير بشه ،دير اثر ميكنه 

2706