2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام پسرم میگه میخوام برم انسانی شما راضی هستین؟

سلام عزیزم خوبی 

اقا زادتون کلاس نهمه؟ 

چی بگم والا رشته های نظری باید خیلی بخونی و رقابت زیاده و اگر درسو دوست داری و علاقه داشته باشی قطعا نتیجه میبینی.. رشته انسانی تقریبا درسا مفهومی و حفظی هست بستگی به خودش داره مثلا توی درسای دینی . مطالعات عربی فارسی انشا درساش چطوره؟ 

این کاربری دست دو نفر هست✋
سلام پسرم میگه میخوام برم انسانی شما راضی هستین؟

من دهمم امسال که اومدم دبیرستان همه کتابام نهایی شد و معدل این سه سال تاثیرش خیلی زیاده توی کنکور شما فکر کن  70 درصد معدل این سه ساله ۳۰ درصد کنکور هست.. باید خیلی بخونی هرروز امتحان داری و باید کلا درحال خوندن باشی

سلام عزیزم خوبی  اقا زادتون کلاس نهمه؟  چی بگم والا رشته های نظری باید خیلی بخونی و رقاب ...

سلام ممنون از محبتتون   شما خوبی

پسر من عربیش خوب نیست علاقه هم نداره .

حفظیاتش خوبه .

خودم دوست دارم کامپیوتر بره 

سلام ممنون از محبتتون   شما خوبی  پسر من عربیش خوب نیست علاقه هم نداره . حفظیاتش خوبه . ...

قربونت برم عزیزم 

خوب ببین عربی یکم سخته توی دبیرستان تا راهنمایی 

ولی خوب اگر حفظیاتش خوبه و به درسای خوندنی علاقه داره بیاد انسانی البته باید قبول بشه توی برگه هدایت تحصیلی یا الف بیاره یا ب  که بتونه بیاد انسانی این چیزی نیست که بگی عربیش خوب نیست پس نمیتونه توی رشته انسانی موفق بشه. ولی بازم خودتون بهتر صلاح پسرتون رو میدونید کامپیوتر هم سختی های خودشو داره باید ببینید به چی ببشتر علاقه داره به درس یا کارای تعمیراتی یا همون کامپیوتر. انشاالله که همیشه موفق و سلامت باشن🌹

الان که همش با اصرار بهش میگم بخون بخون بخون  البته سن بلوغه نمیدوم....

عزیزم😄 

میدونی کلا بعد عید همه اینجوری شدن حتی خودمم اینجوریم حوصلم نمیشه بخونم ولی وقتی اراده کنم بخونم خوب میخونم.. 

معدلش چند شد نوبت اول؟ نگفتین کلاس نهمه؟