2733
2734

از پنج شنبه شب دست پسرم خورده به قابلمه داغ سوخته ،ریکاو ،روغن کنجد ،کالاندولا زدم  اگر تجربه ای دارید لطفا بگید چیکار کنم جاش نمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دست دخترم سوخت جاش مونده واضع واضع 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

کرم زینک فیروز بخر

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740

برای نموندن جاش باید ترمیم کننده بزنی ولی کرم ۱۲۳ماستلا مال سوختگیه اون خیلی خوبه کرم سوختگی آردن که راه راه سفید آبی داره اونم خیلی خوبه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

کاش همون موقع سریع روغن زیتون میزدی بهش

هم سوزشش قطع میشد هم دیگه اینجوری نمیشد

یه کرم هست الان اصلا یادم نمیاد اسمشو فردا نگاه میکنم بهت میگم

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

گلم اگر تو خونه عسل داری بزن بهش روشم نیاز نیست بپوشونی یعنی مث اب رو آتیشه بخدا حتما بزن 

آبجی .قشنگم .خانومی .اره با خود توم ک داری این متنو میخونی.شاید امروز روز سختی بوده واست کلی مشکلات هست و آدم بی مشکلم وجود نداره ‌‌.یه نصیحت کوچیکو از طرف خواهر کوچیکت گوش کن .اول یه نفس عمیق بکش.آها آفرین .ببین سخت نگیر .سخت ترین شبای زندگیتو یادت بیار صبح شد؟ آره دیگه هیچ سختی موندنی نیست اینم میگذره فردا میرسه و قول میدم چندوقت دیگه اصلا این مشکلو یادت نمیاد . تهش هیچی نیست بخدا تهش هیچه پس بیخیال شو و لبخند بزن اگر یکم آروم شدی یه دونه صلواتم برا من بفرست دمت گرم آبجی خوشکلم 💋😘
2706