2733
2739

آبجیم دیروز ب دنیا اومد ولی کلا ی چیز دیگه ازش تو ذهنم ساخته بودم موطلایی و چش آبی

ولی چشم و ابرو مشکیه😂ووویی چقد بچه ها اولش پف دارن

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک میکردم ب من بره ولی ب داداش وسطیم رفته😂خیلیم قیافش اخموعه فداش شم😂ولی هموز عادت نکردم بهش من با ی بچه دیگه تو رویا هام حرف میزدم

2728
من دقیقا اونی بود که تصورش رو داشتم😍😍

جدیی😀خوشبحالت

میگم طبیعیه نوزار چن روز اول پف داشته باشه دو چشاش یا مدلشه کلا

من ، وقتی باردار بودم فکر میکردم خیلی ناناز باشه، اما وقتی به دنیا اومد چون نارس بود شبیه جوجه اردک زشت بود😂😂. اما الان خیلی زیباتر از تصورم شده طوریکه هر جا میبزمش همه میگن چقدر خوشگله و کلی دلبری میکنه از همین الان برای دخترا 😂😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
جدیی😀خوشبحالت میگم طبیعیه نوزار چن روز اول پف داشته باشه دو چشاش یا مدلشه کلا

نه گلم فعلا پف داره چندروز دیگه پفش میخوابه تل چهلمش چندبارقیافه عوض میکنه

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
2740
من ، وقتی باردار بودم فکر میکردم خیلی ناناز باشه، اما وقتی به دنیا اومد چون نارس بود شبیه جوجه اردک ...

ابجی منم حس میکنم زشتوکه😂ن زشت نیس با تصورم فرق میکنه خب اولش همه زشتن من از ۳ ۴ ماهگی تصور کردمش ی روزگی برام آشنا نیس

نه گلم فعلا پف داره چندروز دیگه پفش میخوابه تل چهلمش چندبارقیافه عوض میکنه

وای داره گریه میکنه یا خدا😨شروع شد😂😂

عه خالمم گف 

ابجی منم حس میکنم زشتوکه😂ن زشت نیس با تصورم فرق میکنه خب اولش همه زشتن من از ۳ ۴ ماهگی تصور کردمش ی ...

نوزاد طبیعی خیلی با نوزاد نارس متفاوته ، نوزاد نارس تموم بدنش عین کیوی پرز داره، چشماش حالت خاصی داره. پوستش چروکه ، اما خب نوزاد طببعی قشنگه، مخصوصا اون بوی خوبشون، 😍

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706