2737
2739
عنوان

لباس نوزادی

85 بازدید | 6 پست

سلام خانوما باردارم می‌خوام برای کوچولو لباس بخرم و اینکه می‌خوام اینترنتی سفارش بدم میشه نشان ( همون برند) خوب ایرانی بهم معرفی کنید؟ 

جنسش خوب باشه 

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من وضع مالی شما رو نمیدونم اما واقعا نیاز نیست برای بچه مارک گرفته بشه سعی کن لباس های ارزون ولی زیاد بخری چون لباس بچه هر روز یا شایدم روزی دو بار باید عوض بشه و لباسا سریع کوچیک میشه پس هزینه زیاد آدم نکنه خیلی بهتره تو  سایت ها لباس های ارزون و خوشگل خیلی هست حتما یه نگاه بنداز 

و یه نصیحت از من به شما کالسکه رو نگیرین بزارین بعد از زایمان ببین به کارت میاد یا ن بعد بگیر 

من همش میگم ای کاش نمیگرفتم به جاش آغوشی میگرفتم ک خیلی خیلی پر کار برده ولی واقعا کالسکه استفاده ای نداره 

عزیزم من وضع مالی شما رو نمیدونم اما واقعا نیاز نیست برای بچه مارک گرفته بشه سعی کن لباس های ارزون و ...

ممنونم بابت نظرتون 

من اینجا هم پرسیدم منظورم مارک گرون نبود گاهی یه مارک هست کیفیت داره قیمتش هم مناسبه 

ولی کیفیت برام مهمه اینم چون مجبورم اینترنتی بخرم پرسیدم وگرنه حضوری میشه کیفیت رو دید بدون توجه به مارکش خرید کرد، بازم ممنون بابت نظرتون کالسکه هم به قول شما فعلا قصد خرید ندارم اگر نیاز بشه بعدا هم فرصت هست

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم