2737
2739
عنوان

عشق سابق

124 بازدید | 7 پست

اصلا توی فکرش نیستم ها اصلاااااا 

ولی یه آهنگ هست که اگه اتفاقی هم بشنومش کامل ساق پام سوزن سوزن میشه بی حس بی حس میشن پاهام 😔 طوری که می‌خوام بخورم زمین آخه من بااین آهنگ همه ی حس و حالای قدیمم برمیگرده بهم 😔

تیک عصبی حساب میشه به نظرتون؟؟؟

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشوند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وقای چشماتو میبنی عشقتو تجسم میکنی

چشمامو ببندم؟ نه میگم که اصلا توی فکرش نیستم 

اما این آهنگ که پلی میشه مثلاً توی اسنپ یا توی کافه یا فروشگاه من یهو پاهام از دست میره می‌خوام بخورم زمین حالم بده میشه 

اما ته وجودم می‌سوزم براش هعی

چشمامو ببندم؟ نه میگم که اصلا توی فکرش نیستم  اما این آهنگ که پلی میشه مثلاً توی اسنپ یا توی ک ...

نمیدونم خاطراتون چطوری بوده . رابطه تون تا چه حد بوده . ولی اینهارو اینجا بگی ادم و سنگ میزنن برا اونه کسی نمیتونه حرف دلشو بگه

نمیدونم خاطراتون چطوری بوده . رابطه تون تا چه حد بوده . ولی اینهارو اینجا بگی ادم و سنگ میزنن برا او ...

خاطراتم می‌دونی در چه حد بود فقط دوسش داشتم حتی نمیدونست نشد که بشه خدا برام نخواست تمام دلخوشی هام دیدنش بود آخه دوست خانوادگی بودیم تمام دلخوشیم از غذای خوشمزه ای که داشتیم می‌کشیدم میدادم مامانم میگفتم براشون بفرست بعدا هم خودش همش تشکر میکرد ازمون خیلی با شخصیت و آقا بود خیلی خیلی نمی‌دونم چرا دارم اینارو میگم 

2740