2733
2734
عنوان

کسی تجربه بارداری خارج از رحم رو داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 35661 بازدید | 52 پست
سلام رویای خیس جان دوست من حامله خارج از رحم شد والبته متوجه نشد تا وقتی که بجه توی لوله رحمش ترکید و یکی از لوله هاشو از دست داد خیلی خوب که زود فهمیدن البته انشالله اینطور نباشه
فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین. خدایا همه نی نی ها سالم وصحیح بدنیا بیان پسر ماهم همینطور انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

are doste manam ye lolero az dast dad.ama dard nadasht.vali be gofteye dostemon shayad zod rafte sono gahi leghah dir anjam miishe.sathe beta ham moheme to hamelegiye adi dar48saat 2-3barabar mishe ama khareje rahemi na
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.
2731
لکه بینی داشتم یه موقع رنگش قهوه ای تیره بعضی موقع ها هم روشن میشد پهلو درد خفیف داشتم اوایلش

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2738
شیاف استفاده میکردم ولی فایده نداشت من دیر دکتر متوجه شد یه شب حالت تهوع شدید به همراه پهلو دردخیلی شدیدتر گرفتم رفتم بیمارستان سونوکرد گفت از داخل خونریزی کردی

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
فرداش عمل شدم دکتر گفت لوله ات ترکیده بود برداشتم و 500 سی سی خون خارج کردیم