2733
2734
عنوان

فرار کنم خودکشی کنم تحمل کنم یا چی

880 بازدید | 66 پست

همیشه انرژی مثبت دادم

همیشه گفتم میگذره

میتونی کم نیار پررو تر از مشکلات باش

ولی انگار نمیشه مگه نه؟

میخوام پاشم برم الان حرکت کنم تا شب یع جایی میتونم برسم ولی پیدام کنن چی میکشنم

تپشم میشع ۱۸۰_۱۹۰ نمیدونم چطور زندم بخدا فشارم میشه۵ بابد کما بودم من

خونمونم طبقه دومه پرت شم فک کنم فوقش قطع نخاع شم نمیمیرم

نوجوون جوگیرم نیستم بگین بخاطر سنته

دردام هزار برابر شماس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیشده عزیزم ، میخوای اول راجبش حرف بزنیم؟

من خیلی بدبختم بقران

مامانم ۱۱ سال خیانت کرد

اخراش باعث شد دبیرای مرد بهم دست درازی کنن و خخیانتش شد نجسی و مجبور شدم به پدرم بگم

دورازجون سگ کتکش زدن قمه تبر و خون و خون ریزی 

عرض ۴ ماه ۳ بار مادرمو بخشید و خیانتشو تکرار کرد 

مامانم فرهنگی هس الان گفته یا مدرسه نمیری یا طلاق 

و منی که میدونم مامانم بازم خیانت می‌کنه 

بخدا با پاشنه کش فلزی زدن وسط سرم جدا شد پوستش

من دیگع تحمل ندارم من بدبخت پشت موندم که قبول شم ۲۰ سالمه و این وضع روحیمه کاش یا مادرم بمیره یا پدرم خدا یکیشو بگیره قبل اینکه همو بکشن

یه واقعیت رو بهت بگم ؟ چه توباشی چه نباشی دنیا همینطوری میمونه  حالا با یه ادم کمتر یا بیشتر پس ...

خستمه انرژیم به تهش رسیده خستمم بقران به خدا خستم من توان ادامه دادن ندارم😔

من خیلی بدبختم بقران مامانم ۱۱ سال خیانت کرد اخراش باعث شد دبیرای مرد بهم دست درازی کنن و خخیانتش ...

میفهمم چقدر میتونه بد باشه ، خب فکر میکنی خودکشی تنها راهه؟یا چیز دیگه اییم ارومت میکنه؟

من خیلی بدبختم بقران مامانم ۱۱ سال خیانت کرد اخراش باعث شد دبیرای مرد بهم دست درازی کنن و خخیانتش ...

عزیزم میفهمم شرایطت خیلی سخته میگم  سعی کن خوب بخونی قبول شی بری یه جای دیگه شهر دیگه مستقل شی.تو انتخاب رشته جاهای دیگه رو بزن.و اینکه حتما پیش تراپیست برو

خستمه انرژیم به تهش رسیده خستمم بقران به خدا خستم من توان ادامه دادن ندارم😔

من  از مشکلات شما خبر ندارم عزیزم اما روز های بهتر میرسن سعی کن زندگی کنی  بیخیال باش عزیزم بیخیال همه چی درست میشه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
میفهمم چقدر میتونه بد باشه ، خب فکر میکنی خودکشی تنها راهه؟یا چیز دیگه اییم ارومت میکنه؟

بخدا توانشو ندارم ببینم جلو چشام مادرمو میزنن خون بالا بیارع

قلبم به درد میاد کاش یکی میفهمید حالمو😔کاش زندگیم تموم شه

عزیزم میفهمم شرایطت خیلی سخته میگم  سعی کن خوب بخونی قبول شی بری یه جای دیگه شهر دیگه مستقل شی. ...

من یه خواهر ۱۰ ساله دارم تمام مسئولیت هاش از وقتی به دنیا اومده با منه

فروردین ماه کلا شدم زن خونه همه کارارو کردم 

ایوای ایوااااای کاش خدا صدامو بشنوه کاش

من بریدمم بخدا 

بخدا توانشو ندارم ببینم جلو چشام مادرمو میزنن خون بالا بیارع قلبم به درد میاد کاش یکی میفهمید حالمو ...

عزیزدلم میتونم بفهمم چقدر سخته و از توانت خارجه متوجه ام 

ولی مامانت میدونه بعد از خیانت چنین بلایی سرش میاد خودش دوباره کشیده میشه سمت خیانت ، میتونی مامانتو ببری پیش مشاور؟ چندسالشه؟

2706