2733
2734
عنوان

واسه بار دوم دارن طلاقم میدن😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8694 بازدید | 173 پست
اولا شما که میدونید عصبی هستش دهن به دهن میکنی (بلبل زبونی میکنی) ۲_چرا شوهرت عصبی .چرا توخیابون دع ...

چرا با دیگران دعوا نمی کنند؟

چون برای دیگران هیچ مسئولیتی ندارند.مردها فشار وسنگینی روشون هست و واقعا زنها باید هواشون را داشته باشند، هرچند میدونم که زن مقصر نیست ولی وقتی کسی نیست که عدالت را برقرار کنه، چاره چیه.

کاش منجی اصلی اگر واقعیت داره بیاد، خسته هستند همه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
حقیقتا من عکس پروفایل شمارو دیدم 😂😂😂😂😂رشته ی کلام بطور کل پرید

کماندو خطری ام😂😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برامن از بس نفرینش کردم کلیه هاش سنگ های بزرگ میسازه وجدیدا کبدش چرب شده وهمیشه هم درد داره بازم اذی ...

آره😅😅😅😅 به جهنم من دیگه توان غصه خوردن ندارم نادیدش میگیرم و کمتر بهانه دستش میدم

2731
چون شما مردا فقط دنبال یه آدم تو سری خورد بله چشم گو هستین یکی که یکم جوابتونو بده بدونین ضعیفه وحشی ...

نه اصلا هم این طور که شما میگید نیست .من فقط راهنمایی کردم گفتم اگربلبل زبونی نکنی کاریت نداره

اولا شما که میدونید عصبی هستش دهن به دهن میکنی (بلبل زبونی میکنی) ۲_چرا شوهرت عصبی .چرا توخیابون دع ...

باورت میشه کلا آدم بی تحمیله و اگر کسی پا رو دمش بذاره وحشی میشه؟

با همکاراش یا خانوادشم همینجوریه منتها با من بدتر

۱۰۵ سکه

خوب خیالت راحت هیچ غلطی نمیکنه چون اگه دادخواست طلاق بده باید همه مهریه ات رو یکجا بده

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

قبول دارید اکثر طلاق ه نمیگم همه طلاق ها میگم اکثرشون ک این مدلیه ازدواج سنتی بوده ؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
باورت میشه کلا آدم بی تحمیله و اگر کسی پا رو دمش بذاره وحشی میشه؟ با همکاراش یا خانوادشم همینجوریه ...

همون موقع ک نامزد بودین اخلاقش همینجوری بود؟

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
خوب اول میرفتی خونه خانوادش بعد میرفتی خونه عموت حالا بگو عموت بیاد زندگیتو درست کنه

خانوادش یه شهر دیگه زندگی میکنن یه ساعت و نیم با شهر ما فاصله داره چجوری اول بریم اونجا بعد بیایم شهر خودمون بریم خونه عموم؟

مطمئن باش علتش انقدر مسخره هست که اصلا نباید کار به طلاق میکشید. علتش اینه که دیشب گفت بریم خونه با ...

عزیزم من درکت میکنم چی میگی دوسه تا از دوستام موقعیتشان مثل شما بود ازدواج دوم و اینچیزا منظورم هستش.‌..بنابراین من میفهمم که چقدر دغدغه ی طلاق داری...هیچوقت یه مرد رو روی دنده ی لجبازی ننداز اصلا‌من مرد جماعت رو میشناسم...خب فوقش بهش میگفتی امشب رو بریم خونه‌ی بابات هفته‌ ی دیگه ان شاالله بریم خونه‌ی عموم اینا تموم میشدو میرفت

اللهم عجل الولیک الفرج💚
2706