2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عید از مکه امدم خانواده ام پدر و مادرم هیچی کادو بهم ندادن من بهترین سوغاتی براشان خریدم فقط 100 تو راهی دادن همین حالا انتظار دارن من بهترین کادو روز زن و مرد براشون بخرم جلوی شوهرم خیلی خجالت کشیدم
2731
خواهرهام هم نفری 50 دادن برادرهام هیچی ندادن خیلی خجالت کشیدم ولی مادر شوهرم گوسفند کشت برادر شوهر هام نفری 150 خواهرشوهرم 200 تازه خواهر شوهرم 150 تو راهی داد یکی از خواهر شوهر هام یه ظرف گران داد
2740
وا مگه باید برات کادو بخرن!! همون 100 تومنی که بهت دادن از روی لطف بوده. سوغاتی هم که مرسومه حداقل برای پدر و مادر توقع نکن بهشون هم بگو توقعی ازت نداشته باشن.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
مگه کسی از مکه میاد کادو میدن؟واااااااااااا کسی که میره مکه سوغاتی میگیره دیگه این رسم ها چیه؟؟؟ چه خبره مگه عزیزم فقط خانواده توراهی میدن همین
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
بنظرم نباید توقعی داشته باشی.اگه وسعت رسی واسش روز مادر کادو خوب بگیر وگرنه اوناسلامتی شما واسشون مهمتره
یادت باشه…..گذشته رو اگه به دوش بکشی ? کمرت خم میشه.ولی اگه بذاری زیر پات ? قدت بلند میشه….!!