2737
2739
خب به نظر من ببخشید ولی رسم بیخودی هست چه خبره هی پول پول یکی دیگه میره مکه بقیه باید بیچاره بشن اینجا کسی کادو نمیده افراد نزدیک گوسفند میخرن هر چند نفر با هم جلو پاشون میکشن
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بالاخره من شنیدم که قربانی میکنن برای مکه ولی کادو نه حالا که رسمتونه و حالا که گفته تبلت بخر تو هم بگو من توقع داشتم حداقل برام قربانی کنین حالا هم با این اوضاع روم نمیشه از شوهرم بخام انقد هزینه کنه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
خوب ندادن که ندادن شما چرا طلبکار میدونی خودتو شما برای پالایش روحت و نزدیک شدن بخدا رفتی مکه . مگه کادو اجباریه ؟ این حس طلبکاری ازار رسونه. از خودت دورش کن . طواف به اون زحمت رو رفتی اما با خواسته های زیادیت داری از بهره ات کم میکنی.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
2740
چه فایده داره تو راهی میدن بعد همون قدر باید سوغاتی داد عزیزم به شوهرت بگو رسم نداریم ولش بابا ما هم کلی رسم داشتیم خانواده شوهرم یکیش رو انجام ندادن پس تا الان همسرم باید محو میشد که
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
وا یعنی چی ؟یکی دوس نداره کادو بده.به خانواده شوهرت چه ربطی داره که خانوادت چی دادن وچی ندادن.نباید اصن بپرسن
یادت باشه…..گذشته رو اگه به دوش بکشی ? کمرت خم میشه.ولی اگه بذاری زیر پات ? قدت بلند میشه….!!
حالا من خواهر برادرات دو کار ندارم. ولی هیچ وقت از مدر و مادرت انتظار نداشته باش. بیچاره ها یه عمر بزرگت کردند حالا یعنی یه بار سوغاتی بهشون دادی باید پولشو ازشون بگیری. نمی دونم ولی مادر آدم هر چی از آدم بخواد حقشه. تازه هر چی هم بهش بدیم جونمونم فداش کنیم بازم کمه. خیلی ها آرزو داشتن مادشون زنده بود همه کار برلش میکردن . اونوقت شما نگران پول سوغاتیات هستی. نه برای کسی سوغاتی بیار نه از کسی توقع داشته باش. ما رفتیم کربلا فقط مهر و سجاده آوردیم . از کسی هم سرراهی و کادو مادو قبول نکردیم.
پدرو ماردت هرچی که باشن زحمتت کشیدن .پس نباید توقعی داشته باشی.من این به خواهرخودمم میگم.شماهم تونستی واسشون کادوبگیر نتونستی هم نگیر
یادت باشه…..گذشته رو اگه به دوش بکشی ? کمرت خم میشه.ولی اگه بذاری زیر پات ? قدت بلند میشه….!!
2706