2733
2739
عنوان

توردخدا کمکم کنید 😭😭😭

418 بازدید | 22 پست

من یه حاجت خیلی بزرگ دارم این پنج روزه چله حق شناس رو شروع کردم ولی امروز چون وسواس گرفتم بازم باطلش کردم خودم الان میخوام از اول بگیرم ولی چون شرایطشو ندارم با صد لعن و سلام بخونم میتونم وقتی رسیدم به قسمت لعن( الهم عنهم جمعا)اینو صد بار میخونم 

قسمت سلام(اسلام و علی الحسین  و علی علی بن الحسین علی اولاد الحسین و علی الصاحب)اینم صد بار میخونم یعنی درسته توروخدا کمکم کنید لطفااااااااااا 

گلم اصلش همینه خودت میگی مهم نیته تو مستحبات همه جوره درسته

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید حتما طبق همون شرایطی که آیت الله گفته انجام بدی سخته ولی شدنیه من خودم حاجت گرفتم اولش خیلی ...

عزیزم حاجتتون چی بوده؟

با یک بار چله گرفتن حاجت گرفتید؟ 

توی دوره ماهانه نائب گرفتید؟

کاربری مشترک
2740
باید حتما طبق همون شرایطی که آیت الله گفته انجام بدی سخته ولی شدنیه من خودم حاجت گرفتم اولش خیلی ...

عزیزم شما یه بار گرفتی ؟ مراقبه خیلی رعایت کردی ؟ تو اون هفت روز نائب خوند برات ؟

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
خوب من شرایطشو ندارم باید چیکار کنم؟ 😔😔

عزیزم شما اگه کانال حق شناس از خود سید ابراهیم سوال کن ببین چی می گه ؟ راهنماییت می کنه 

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤