2737
2739
عنوان

توردخدا کمکم کنید 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 22 پست
خوب ن کانال دارم ن تلگرام دارم 😔😔

عزیزم واستا ببینم شمارشو پیدا کردم برات می فرستم می تونی تماس بگیری فکر کنم خواهر سید ابراهیم جواب میده 

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اینو چند وقت پیش یکی از دوستام برام فرستاده بود ان شاالله که جواب بدن مشکلت بگو راهنماییت کنن

فقط ناامید نباش ، بعدش زیاد وسواس نداشته باش که کار شیطانه همش می خواد آدمو ناامید کنه اگه ناخواسته گناهی هم انجام دادی سریغ استغفار کن 

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
عزیزم شما یه بار گرفتی ؟ مراقبه خیلی رعایت کردی ؟ تو اون هفت روز نائب خوند برات ؟

من چندین بار خوندم

اوایل همش تو شرایطش اشتباه میکردم یا کلا یه روز وسطش یادم میرفت

ولی دوباره شروع میکردم

من چندین بار خوندم

سعی کردم مراقبه کنم

خود شاگردش میگه اگه گناه کردید توبه کنید و هزار تا استغفرالله بگید انشاءالله بخشیده میشید

من دورم ده روزه بود آره پیام میدادم برام نائب میخوند

2740