2737
2739
عنوان

نی نی یار عزیز چرا تعطیل شد؟

105 بازدید | 7 پست

علت تعطیلی تاپیک تفکرات ضد مرد چی بود؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

باید تگ کنی آبی بشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

@نی_نی_یار_پنج    

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزیزم 

سلام باز کردم با گزارش حذف شده بود

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام باز کردم با گزارش حذف شده بود

متاسفم واقعا 

هیچ حرف اشتباه یا ممنوعه ای توش زده نشده بود

کاش فقط صرف گزارش یه تاپیک خوب رو تعطیل نکنید و حداقل یه نگاهی به محتواش بندازید

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
متاسفم واقعا  هیچ حرف اشتباه یا ممنوعه ای توش زده نشده بود کاش فقط صرف گزارش یه تاپیک خوب رو ...

من اصلا متوجه نمیشم بسته میشه شما گفتین رفتم چک کردم خودش به صورت خودکار حذف میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
من اصلا متوجه نمیشم بسته میشه شما گفتین رفتم چک کردم خودش به صورت خودکار حذف میشه

اها، درسته 

ممنون

2740