2733
2739
عنوان

مانتو پولکی قدیمی و خر شده؟+عکس

303 بازدید | 20 پست

نظر بدید لطفا تا اینجا اومدید😁

تقریبا شبیه به اینه

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

خودت دوباره مدش کنه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اره خیلی خر شده

😁😁خیلی خیلی؟

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
بی ریخته 

جدا🥴

نه بابا مگه ندیدی پایین همه کتا امسال پولکی بود 

آره راست میگیا

والا امسال همه مدلا خز بود، ایام عید نزدیک بود سکته کنم 

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2706