2752
2734
عنوان

مانتو پولکی قدیمی و خر شده؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 20 پست
تن ارغوان ناز بود

خب تن منم نازه😂🙁

بسوزد ریشه‌ی کسانی که می‌گویند مذهب آمده تا به انسان قناعت بدهد، درحالی که همه ی انبیاء آمده اند تا به انسان بگویند که به دنیا که هیچ ؛ حتی به بهشت هم قانع نشود! #عین_صاد  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

راحت باش  هر چی عشقته بپوش  سخت نگیر بابا دنیا دو روزه  البتا تا جایی که عرف ...

👌آره درست میگی

ولی خب یه چیزایی واقعا قدیمی و دمده شده

خواستم ببینم به نظر بقیه اینم جز هموناست

بسوزد ریشه‌ی کسانی که می‌گویند مذهب آمده تا به انسان قناعت بدهد، درحالی که همه ی انبیاء آمده اند تا به انسان بگویند که به دنیا که هیچ ؛ حتی به بهشت هم قانع نشود! #عین_صاد  
2731
هرچیزیو که میپسندی و دلتو برده بپوش و لذت ببر کاری به مد و... نداشته باش. باب دلت زندگی کن

بله درسته ...میخواستم یه مهمونی بپوشمش ..‌

جنسش چیه؟

نمیدونم والا