2737
2739
عنوان

من و 1 دنیا کاکتوس

| مشاهده متن کامل بحث + 80760 بازدید | 1891 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من داخل تلگرام یه گروه زدم و اونجا فعالم هر کس دوسداشت بیاد توگروه برام پیام بده خصوصی نی نی سایت شم ...

سلام من تلگرام ندارم. ولی یه سوال دارم من می‌خواهم شروع کنم به پرورش کاکتوس وساکولنت ها آیا میتونم به نظرتون پرورش بدم؟ می خوام کاکتوس بذری ممتاز خریداری کنم. 

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
2731
بله همه مامیتونیم

سلام اینا ساکولنتای منه(اگ اسمشو اشتباه نگفته باشم ) ابیاریشو بلد نیستم بنفشه و گل صورتیرو هرروزاندازه ۲ سرنگ ۳۰ سی سی بهشون اب میدم ' بقیشم دوروز یبار ولی حس میکنم بعضیاشون داره پژمرده میشه 

سلام اینا ساکولنتای منه(اگ اسمشو اشتباه نگفته باشم ) ابیاریشو بلد نیستم بنفشه و گل صورتیرو هرروزاندا ...

این ۲تا دارن خراب میشن مخصوصا بالایی ک تعییر رنگ داده قبلا خیلی خوشگل بود

2740

سلام اولی که به نظرتون داره خراب میشه اسمش ائونیوم. این ساکولنت هوا گرم میشه به خواب زمستونی میره. 

کاکتوس ها رو 4روز یکبار. ساکولنت هارو 3روز یکبار آبیاری کن. البته چک کن ببین چندروز یکبار خاک کامل خشک میشه.بعدم به حدی آب بده که آب از زیر گلدان کامل خارج بشه

خاک باید خاک سبکی باشه. گلفروشی ها خاک کاکتوس آماده دارن

لکه های سیاه روش بخاطر گرما زیاد این نمونه ساکولنت خنکی دوست داره. حداکثر 35درجه

سلام اینا ساکولنتای منه(اگ اسمشو اشتباه نگفته باشم ) ابیاریشو بلد نیستم بنفشه و گل صورتیرو هرروزاندا ...

گل صورتی اسمش کالانوکوئه. دوروز یکبار بهش خوب آب بده. 

بنفشه همون 3روز یکبار آب بده. 

دوروز یکبار زود آب میدی باعث پوسیدگی ریشه میشه

2706