2733
2739
عنوان

من و 1 دنیا کاکتوس

| مشاهده متن کامل بحث + 80744 بازدید | 1891 پست
گل صورتی اسمش کالانوکوئه. دوروز یکبار بهش خوب آب بده.  بنفشه همون 3روز یکبار آب بده.  دو ...

نقل قول کردم که سر بزنی به تاپیک ببینی کاکتوس منو کمک بدی لطفن

ممنونم

من یک هاورتیا گورخری دارم خیلی دوسش دادم ولی گل نداده یک جا نوشته زیاد نور میخواد یک جا نوشته نباید نور زیاد بگیره هرکی در این زمینه تجربه داده و گیاهش گل داده به من بگه ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا من یکروز در میون آب میدم بهشون خود باغبونه که ازش خریدم گفت نامرد باشه بعدا بیا برام بگو

نههه یروز درمیون خیلی زوده کاکتوس ازداخل میپوسه.حداقل ۴.۵روزی یباراب بده بهشون

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  
دوستان من خونمون حدود 70-80 نمونه کاکتوس دارم و میشه گفت 1 کلکسیونر شدم واسه خودم و این تاپیکو زدم ت ...

من ی گیاه دارم دیشب رنگو ندیدم خریدم کاکتوس کابیگا پشمالو هست از مایین داره زرد میشه بنظرت ریشش پوسیده؟

2742
یاسمین جون، میشه بگی چرا روی بعضی از کاکتوسها لکه ی قهوه ای به وجود میاد؟ اولش لکه کوچیکه بعد مثل کپ ...

متخصص نیستم ولی ب دودلیل بیمادی قارچی یا کاکتوس زیاد در معرض افتاب قرار بوده

همیشه گیاهانی که به صورت اجتماعی از1 نوع دریک گلدان کاشته میشن حالت رقابتی پیدا میکنن فقط1 ماده غذای ...

چطوری عکس اپلود کنم میخام عکس ی گلدونو با چند نوع کاکتوسم رو نشونت بدم بگم اینا خوبه با هم بکارم یا نه

شوهرم یه برگ کاکتوس اوورد توی گلدون پلاستیکی کاشت هر دو روز یبار بهشون اب میداد ولی پژمرده شدن ومردن  

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2740
شوهرم یه برگ کاکتوس اوورد توی گلدون پلاستیکی کاشت هر دو روز یبار بهشون اب میداد ولی پژمرده شدن ومردن ...

باید ۱۰ روزی یبار بهشون آب داد منم قبلن اینجور بودم دوروزی یبار آب میدادم ک بعدش خراب شدن..

اینا احتمال زیاد قارچی شدن و ازبین رفتن یا از اب زیاد پوسیدگی ریشه گرفتن

عزیزم هنوز اینجا عضو هستین؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

این چرا اینجوری شده اسی

داره زرد میشه

پشت پنجره نگهش داشتم ابم بهش ندادم زیاد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706