2733
2734

بیمه ی عمر؟

دختر منم شش سالشه از،یکسالگیش بیمه عمر پاسارگاده

شما قسط چقدر میدید؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیمه ی عمر؟ دختر منم شش سالشه از،یکسالگیش بیمه عمر پاسارگاده شما قسط چقدر میدید؟

ماهی۳۰۰ اندازه یارانش

ولی خیلیا میگن ورا بیمع کردیش الکیه وفلان حالا نمیدونم

دخترم ۲۰ماهشه

2731
ماهی۳۰۰ اندازه یارانش ولی خیلیا میگن ورا بیمع کردیش الکیه وفلان حالا نمیدونم دخترم ۲۰ماهشه

نه الکی که نیس خوبه

لازم نیس اصلا بقیه در جریان کاراتون باشن چون همیشه نظر مخالف هست دلزده تون میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
نه الکی که نیس خوبه لازم نیس اصلا بقیه در جریان کاراتون باشن چون همیشه نظر مخالف هست دلزده تون میکن ...

شما ماهی چقد میریزی قسط وچنسالع

درسته من برای مشاوره پرسیدم واقعا دل زدع میکنن و میگن جاش سکه بخری بهتره ولی من بیمش ادامه دادم از نوزادیس

شما ماهی چقد میریزی قسط وچنسالع درسته من برای مشاوره پرسیدم واقعا دل زدع میکنن و میگن جاش سکه بخری ...

نه اصلا به حرف بقیه گوش نکن بیمه خیلی خوبه

موقعی که وقت ازدواجشه یا هزارتا خرج داره بزرگه یهو پول درست حسابی میاد تو دستتون

من سالی که بیمه کردم ماهی ۵۰ تومن بود هر سه ماه یه بار با هم واریز میکنیم

هررسال ماهی یه ده بیست تومن اضافه میشه فکر کنم امسال نمیدونم چون شوهرم همش پرداخت میکنه نپرسیدم چقدره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا به حرف بقیه گوش نکن بیمه خیلی خوبه موقعی که وقت ازدواجشه یا هزارتا خرج داره بزرگه یهو پول د ...

اره منم برا ایندش اینکار کردم انشالله که خوب باشه چون باابن اوضاع و درامدها تنها راهی که دلم خوشه ب اینده بچم‌همین بیمع