2733
2739
عنوان

خیلی خستم

328 بازدید | 38 پست

یه دختر سه ساله دارم .. خیلی خستم از دستش دیگه مغزم جواب نمیده همیشه خدا مریضه همرو هم مریض میکنه ... الان چهل روز نشده از ویروس میگذره دوباره این دفعه مریض شده .... حالا مدرسه هم نمیره ی کلاس نقاشی میرف که اونم دیگه نمیفرسم .... خیلی کلافم همش مریضه 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ویتامین بدنش پایینه دیگه عزیزم یه دکتر ببر یه ویتامین خوب و ث بگیر براش هیچیش نمیشه

تو آزمایشش کم کسری نداشت ... 

2731
پسر منم همش مریضه هنورگز داروهاش تموم نشده ی مریضی جدید میگیره هزار نوع ویتامین و تقویتیم بهش میدم ف ...

یعنی بخدا اللان از ناله های تبش خوابم نمیبره صب باید ببرم دکتر یعنی دوست دارم یا خودم و بزنم یا اونو

2740
سیستم ایمنیش ضعیفه طفلی

حرفمو گوش نمیده الان دیشب سوپ داغ دادم 

شلغم خورد کردم ببخشید همرو برگردوند روفرش چرا چون شلغم دوست نداره بچه بدقلقی 

یعنی بخدا اللان از ناله های تبش خوابم نمیبره صب باید ببرم دکتر یعنی دوست دارم یا خودم و بزنم یا اونو

همیشه میگه دلم درد میکنه اکثرا بالا میاره هردکتریم میرم سرش نمیشه الان دیشب خواب بودم بیدارم کرده بالا اورده دیگه خسته شدم

همیشه میگه دلم درد میکنه اکثرا بالا میاره هردکتریم میرم سرش نمیشه الان دیشب خواب بودم بیدارم کرده با ...

وای دیشب دختر منم چون شلغم دوست نداره بالا آورد همرو 

2706