2737
2734
عنوان

خیلی خستم

324 بازدید | 38 پست

یه دختر سه ساله دارم .. خیلی خستم از دستش دیگه مغزم جواب نمیده همیشه خدا مریضه همرو هم مریض میکنه ... الان چهل روز نشده از ویروس میگذره دوباره این دفعه مریض شده .... حالا مدرسه هم نمیره ی کلاس نقاشی میرف که اونم دیگه نمیفرسم .... خیلی کلافم همش مریضه 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتامین بدنش پایینه دیگه عزیزم یه دکتر ببر یه ویتامین خوب و ث بگیر براش هیچیش نمیشه

تو آزمایشش کم کسری نداشت ... 

2728
پسر منم همش مریضه هنورگز داروهاش تموم نشده ی مریضی جدید میگیره هزار نوع ویتامین و تقویتیم بهش میدم ف ...

یعنی بخدا اللان از ناله های تبش خوابم نمیبره صب باید ببرم دکتر یعنی دوست دارم یا خودم و بزنم یا اونو

2740
سیستم ایمنیش ضعیفه طفلی

حرفمو گوش نمیده الان دیشب سوپ داغ دادم 

شلغم خورد کردم ببخشید همرو برگردوند روفرش چرا چون شلغم دوست نداره بچه بدقلقی 

یعنی بخدا اللان از ناله های تبش خوابم نمیبره صب باید ببرم دکتر یعنی دوست دارم یا خودم و بزنم یا اونو

همیشه میگه دلم درد میکنه اکثرا بالا میاره هردکتریم میرم سرش نمیشه الان دیشب خواب بودم بیدارم کرده بالا اورده دیگه خسته شدم

همیشه میگه دلم درد میکنه اکثرا بالا میاره هردکتریم میرم سرش نمیشه الان دیشب خواب بودم بیدارم کرده با ...

وای دیشب دختر منم چون شلغم دوست نداره بالا آورد همرو